Galaxy S23 Ultra Bu Tasarımla Gönülleri Fethedebilir

Galaxy S23 Ultra belki öncülüyle aynı görünüme sahip olacak. Fakat yayınlanan görseller heyecana neden olmad değil.

Galaxy S22 Ultra, harika görünen bir telefon olabilir fakat bu onun kusursuz olduğu anlamına gelmiyor. Kavisli kenarlar pek çok kişi için iyi bir tutuş deneyimi sağlıyor, fakat söz konusu S-Pen kalemin kullanımına geldiğinde ise kavisli kenarlar bu noktada zorluk çıkarabiliyor. Bu durum güvenilir bir kaynağın iddiasına göre Samsung’un Galaxy S23 Ultra ‘nın tasarımında radikal bir değişim ortaya koymasına neden olabilir.

Galaxy S23 Ultra Fark Yaratabilir

Galaxy S22 Ultra, S-Pen ekran kalemini destekliyor ve bazı kullanıcılar, kıvrımlar nedeniyle kalem ucunu kenarlarda kullanmanın gerçekten zor olduğundan şikayet ediyor. S Pen’i düz ekranda kullanmak kenarlardan taşmayı önleyeceği için daha uygun olacağını savunuyorlar.

Samsung bu sorunları çözmek için S23 Ultra modelinde daha düz bir tasarım benimseyebilir. S22 Ultra zaten kutu gibi bir tasarıma sahip ve kaynağın sızdırdığı görsellerde S23 Ultra bu anlayışı sürdürüyor fakat köşeler daha belirgin bir hale gelmiş. Kaynak ayrıca ekranın S22 Ultra kadar kavisli olmadığını, bunun da S Pen deneyimini geliştirdiğini söylüyor.

Samsung’a yakınlığıyla bilinen Ice Universe adlı kaynak ise sızdırılan görselleri pek gerçekçi bulmuyor. Ona göre Samsung, Galaxy S22 Ultra’nın tasarımından çok da uzaklaşmayacak.

Galaxy S23 serisinin yeşil, krem, siyah ve lavanta renklerde çıkış yapacağı iddialar içerisinde dillendirilen bir diğer gelişme.

Başa dön tuşu