Pixel 6 Pro Öyle Bir İndirim Aldı Ki!

Google’ın bir önceki yıla ait amiral gemisi Pixel 6 Pro şimdi orta segment telefonların fiyatına geriledi. İndirim yüzde 40 seviyesinde.

Amiral gemisi telefonların fiyatları birçok ülkede artık erişilemeyecek noktada. Dolayısıyla son yıllara baktığımızda iPhone’ları bir kenara koyarsak orta segment telefonların daha fazla ilgi gördüğü bir gerçek. Fakat mobil teknolojiyi bir yıl geriden takip etmek sizin için dert edilmeyecek bir durum ise bir önceki yıla ait amiral gemisi telefonları makul fiyatlardan satın alabilecek fırsatlar doğabiliyor. Tam da bu noktada fiyatında sert düşüşlerin yaşaındığı Pixel 6 Pro iyi bir fırsat olabilir. Ne yazık ki telefon ülkemizde resmi olarak satışa sunulmadı için bu indirimi sadece uzaktan izlemek zorunda kalacağız.

Google’ın kısa süre öncesine kadar da 899 $’dan satış listesinde yer verdiği Pixel 6 Pro’nun fiyatında yüzde 40’a varan indirimler gerçekleşti. Amazon’da fiyat 615 $ seviyesine kadar gerilerken, BestBuy’da ise indirimle birlikte fiyat 540 $’a kadar geriledi.

6.7 inç büyüklüğünde 2K ekrana sahip olan telefon mükemmel bir deneyim sunan üçlü kamera birimi ile geliyor. Birinci nesil Google Tensor işlemciden güç alacan telefon iki yıl daha büyük Android güncellemeleri almayı sürdürecek.

Google Pixel 6 Pro Başlıca Özellikleri

Google Pixel 6 Pro’da 10Hz-120Hz uyarlanabilir yenileme hızına sahip 6,7 inç büyüklüğünde 3120 x 1440 çözünürlüğünde pOLED LTPO ekran yer alıyor. Arka bölümde 50 megapiksel ana, 12 megapiksel ultra geniş açılı ve 48 megapiksel telefoto kameranın yer aldığı telefonda ön kamera ise 11 megapiksel çözünürlüğünde. Ekran alt parmak izi tarayıcısı, IP68 sertifikası, stereo hoparlör ve 30 watt hızlı şarj destekli 5000 mAh pil telefonda öne çıkan diğer özellikler.

Başa dön tuşu