OnePlus Buds Pro 2 Kutu İçeriği Lansmandan Önce Sızdırıldı

Çinli teknoloji devi OnePlus, 4 Ocak tarihinde Çin’de tanıtacağı OnePlus Buds Pro 2 kulaklığının kutu içeriği sızdırıldı.

OnePlus geçtiğimiz günlerde bir sonraki büyük amiral gemisi akıllı telefonunun olan OnePlus 11 ve yeni kulak içi kulaklığı olan Buds Pro 2’nin tanıtımını 7 Şubat 2023 tarihinde yapacağı lansman ile duyuracağını açıklamıştı. Ancak cihazlar Çin’de 4 Ocak 2023 tarihinde piyasaya sürülecek. Yeni amiral gemisi cihaz ile ilgili hemen hemen tüm önemli ayrıntılar, tasarımı ve donanım yönünden bilgileri biliniyor. Ancak bu durum Buds Pro 2 için pek geçerli değil. Kulaklığın geçtiğimiz günlerde tasarımı kullanıcılar ile paylaşılmıştı. Şimdi ise kulaklığın kutu içeriği paylaşıldı.

OnePlus Buds Pro 2, 4 Ocak 2023 tarihinde piyasaya sürülecek olan amiral gemisi TWS kulaklıkları olacak. Şirket geçtiğimiz zamanlarda yeni premium kablosuz kulaklıklarının stereo kalitesinde bir ses deneyimi sunacağını açıklamıştı.

OnePlus Buds Pro 2 Kutu

Kulaklığın geçtiğimiz günlerde paylaşılan tasarımında Arbor Green rengi ile görüntülenmişti. Ancak yeni çıkan görüntülerde kulaklığın Obsidian Black ve Glossy White olmak üzere farklı renk seçeneklerinin de olduğu görüldü.

Obsidian Black renk seçeneği ile kutu içeriği görüntülenen kulaklığın kutusunun içeriğine bakarsak; Kulaklık kutusu, kulaklıklar, farklı boyutlara sahip iki ekstra silikon kulaklık ucu ve USB Type-A’dan USB Type-C’ye şarj kablosu bulunuyor. Bunlara ek olarak kutusunun içerisinde garanti kılavuzu, kullanım kılavuzu ve kulaklığın içeriğini gösteren kart bulunuyor. Kulaklığın kutu içeriğinin yanında sızan ayrıntılı teknik özellikleri inceleyelim.

İlginizi Çekebilir: OnePlus 11 Kutu İçeriği Lansmandan Önce Sızdırıldı

OnePlus Buds Pro 2 Teknik Özellikleri

OnePlus Buds Pro 2 Renk

Kulaklıkların 11mm ve 6mm çift sürücüye sahip olacağını ve 45db’e kadar Aktif Gürültü Önleme (ANC), LHDC 4.0 kodek bileşeninin yanı sıra uzamsal sesi destekleyecek. Aktif gürültü önleme kapalıyken 9 saate kadar çalışma süresi sunan kulaklıklar şarj kutusu ile birlikte 38 saat müzik deneyimi yaşayabileceğinizi söylüyor. Kullanıcılar kulaklık kutusunu ve kulaklıkları hızlı şarj veya kablosuz şarj yoluyla şarj edebilecekler. Kulaklıklar 10 dakikalık bir şarjla 10 saate kadar pil ömrü sunacak. Tabi bu kullanım saati Aktif gürültü önleme kapalıyken geçerli. Son olarak diğer özelliklerine de bakmak gerekirse Bluetooth 5.2, IP55 sertifikalı hafif tozlara karşı korumalı olacak ancak tamamen toz geçirmez olmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu