OnePlus 11R Tüm Çıplaklığı ile Karşımızda!

OnePlus’ın üst segment telefonu OnePlus 11R kendini gösterdi. Tasarımsal açıdan bu telefonda OPPO’nun esintileri yer alıyor.

OnePlus’ın şu sıralar OnePlus 11 serisini tanıtmaya hazırlanıyor. Bu seride yer alacak olan OnePlus 11R ise bugün sızıntıları ile ünlü Yogesh Brar tarafından yayınlandı. Redmi tanıtımı önümüzdeki haftalarda Çin’de yapılması planlanan OnePlus 11’den sonra piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Sızıntıyı yapan kişi OnePlus 11R’yi şu şekilde tanımlıyor: “Reno 9 Pro+’a ve OnePlus 11’e benzer tasarıma dayalı. Özelliklere gelince, OnePlus 11R kavisli bir 1.5K ekran, Qualcomm Snapdragon 8 Plus Gen 1, 50 MP çözünürlüğe sahip temel Sony sensörlü ve OIS’li bir kamera, 100 W güçle hızlı şarj desteğine sahip 5000 mAh pil ile gelecek. OnePlus 11R ayrıca markalı bir Uyarı Kaydırıcı anahtarı ve bir IR yayıcı alacak.

Fiyat açısından OnePlus’ın nasıl bir yol izleyeceği şimdilik bilinmiyor. Telefonun Çin pazarında satılacağı ve 500 dolar bandında olacağı söyleniyor. Avrupa pazarına da gelmesi beklenen bu model 2023 yılının ortalarında bizlerle birlikte olabilir.

OnePlus 11R

OPPO’nun bünyesinde yer aldığı için tasarımsal açıdan ana firmasından esinlenen OnePlus, bakalım farkını ortaya koymak için üst segmentte yeni atılımlar yapacak mı? Bekleyip göreceğiz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu