Galaxy Z Fold 4 Genshin Impact Edition Peynir Ekmek Gibi Sattı

Samsung’un Güney Kore pazarı için tanıtıp satışa sunduğu Galaxy Z Fold 4 Genshin Impact Edition dakikalar içerisinde stokları tüketti.

Samsung anavatanı Güney Kore’de, Genshin Impact tarzında üretilen sınırlı sayıda Samsung Galaxy Z Fold 4 telefon ve Buds 2 Pro kulaklık modelini satışa sundu. Bu modellerin uzun süre stokta kalmayacağı aşikardı. Ancak bu kadar hızlı tükenmesi Samsung’u bile şaşırtmıştır. Genshin Impact temalı bu ürünler sadece 14 dakika içerisinde stok dışı kaldı.

Akıllı telefonun ve kulaklıkların özel versiyonları Kasım ayında Güney Kore’deki 2022 Küresel Oyun Fuarı G-STAR etkinliğinde sunuldu. Toplam 100 telefon ve 200 çift kulaklık satışa çıktı. Bu kampanyada telefonun maliyeti 1.880 dolar ve kulaklık ise 260 dolardan satışa sunuldu.

Galaxy Z Fold 4 Genshin Impact Edition

Tüm dünyada sevilen Genshin Impact, geçtiğimiz günlerde güncelleme alarak Türkçe dil desteğine de kavuştu. PC, konsol ve mobil platformlarda yer alan oyun milyonlarca kullanıcıya ulaşmaya devam ediyor. Yenilikler ile gelen güncellemeleri sayesinde oyunculara sürekli yeni deneyimler sunan oyun bakalım başka hangi firmaya ilham kaynağı olacak?

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu