Galaxy S23 Serisi, One UI 5.1 ile Gelebilir

Samsung lansmanını daha da güçlendirmek için S23 serisi tanıtımında One UI 5.1 yeni arayüzü güncellemesi ile piyasaya sürecek.

Güney Koreli dev firma Samsung’un Galaxy S23 serisi için 1 Şubat 2023’te piyasaya sürülmesi hakkında çok fazla söylentiler mevcut. Seride üç farklı model bulunacak; Galaxy S23, S23+ ve S23 Ultra. Cihazların görünümü geçtiğimiz günlerde zaten sızdırılmıştı. Şimdi ise yeni sızıntılara göre Samsung’un S23 serisi tanıtımında One UI 5.1 yeni arayüzünü de tanıtacağı söyleniyor.

Bu söylentilerin sebebine gelecek olursak teknoloji devi, Galaxy S22, S22 + ve S22 Ultra modelleri için One UI 5.1 güncellemesini S90xEXXU2CVL7 sürümü ile test etmesi. Yeni güncelleme Samsung’un sunucularında keşfedildi ve muhtemelen Galaxy S23 serisinin piyasaya sürülmesinden kısa bir süre sonra da Galaxy S22 serisine yeni güncelleme verilecek. Samsung lansmanını daha da güçlendirmek için S23 serisini One UI 5.1 ile piyasaya sürecek. Yeni güncellemede büyük değişikliklerden çok eski sürümlerde de olduğu gibi bazı küçük değişiklikler olması bekleniyor.

One UI 5.1

İlginizi Çekebilir: One UI 5.0 Güncellemesi, Galaxy A ve M Serisine Kullanışlı Bir Özellik Getiriyor

Yeni One UI 5.1’in hangi özelliklere sahip olacağı belirsiz. Ancak geçtiğimiz aylarda teknoloji devinin Android 13 tabanlı One UI 5.1’in kilit ekranını kişileştirme seçeneklerini eklediğini duyurmuştu. Android 13 ile birlikte gelen yeni medya oynatıcı, yeni widget tasarımları, ekran yansıtma ve yeni bildirim çubuğu gibi değişikliklerin de yeni yazılımda olması bekleniyor. Teknoloji devinin ayrıca daha sorunsuz ve kullanıcı dostu bir deneyim sağlamak için saf Android’de bulunan görünümlere ek olarak değişikliklerde bulunabilir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu