Ve Galaxy S23 Ultra Karşınızda!

Galaxy S23 Ultra cephesinden beklenen sızıntı gerçekleşti. Üst segment telefonun basın görselleri güvenilir bir kaynak tarafından gün yüzüne çıkarıldı.

Galaxy S23 serisinde iki modelin resmi görselleri sızdırıldı. 91Mobiles sitesi tarafından gün yüzüne çıkarılan görsellerle birlikte Galaxy S23 Ultra ve Galaxy S23+ modellerinin sis perdesi aralandı. Telefonlar beklendiği gibi öncüllerinin sahip olduğu genel tasarım hatlarını taşıyor. S23 Ultra yeşil renkte, S23+ ise pembe renkte karşımıza çıkıyor.

Samsung, Galaxy S21 ve Galaxy S22 serisinde gördüğümüz kamera adası tasarımını yeni modelde kaldırıyor. Galaxy S23+’ın kamera birimi, S22 Ultra / S23 Ultra ile daha uyumlu bir hale geldi. Cihazın hafif kavisli kenarları mevcut. Galaxy S23’ün de benzer bir tasarıma sahip olması bekleniyor, ancak daha küçük ekran boyutunda olacak.

Galaxy S23 Ultra, selefine çok benziyor. Bununla birlikte, dört kamerasının üçü için arkadaki gövde renginde kamera halkaları gibi ince değişiklikler var. LED flaşın alt ve üst kısmındaki kameralarda herhangi bir çıkıntı olmayacak.

Galaxy S23 serisinde yer alan modellerin tümüne Snapdragon 8 Gen 2 işlemcisi güç verecek. Hatta bu seride işlemcinin hız aşırtılmış bir versiyonu yer alacak. S23 Ultra, 200 megapiksel ana kameraya sahip olacak telefonda serinin önceki modelinde olduğu gibi ultra geniş açılı, telefoto ve periskop kamera kullanımı sürecek. Ön bölümde yüksek megapikselli bir kamera yerine bu defa 12 megapiksellik bir sensör tercih edilecek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu