Vivo X90 Pro+, Snapdragon 8 Gen 2 İle Etkileyici Bir Oyun Performansı Gösterdi

Vivo X90 Pro+ modelinin oyun performansı gözler önüne serildi. Telefon Snapdragon 8 Gen 2 işlemcisinden güç alıyor. İşte sonuçlar…

Golden Reviewer adlı YouTube kanalı bu defa Vivo X90 Pro+ amiral gemisi telefonun oyun performansını gözler önüne serdi. X90 Pro+’ın Snapdragon 8 Gen 2 işlemcisinden güç alan ilk telefon olduğunu yer gelmişken hatırlatalım. İlk değerlendirmeyi yapacak olursak X90 Pro+, tüm telefonlar arasında en iyi sonuçlardan birine imza atmayı başarıyor.

Vivo X90 Pro +’ta 3200×1440 piksel çözünürlüğe ve 120 Hz yenileme hızına sahip bir LTPO4 AMOLED ekran yer alıyor. Telefonun işlemci birimi LPDDR5X RAM ve UFS 4.0 sürücü eşleştirilirken, şimdi telefonun Genshin Impact’te maksimum grafik ayarlarıyla gerçekleştirilen oyun performansına göz atalım.

10 dakikalık aralıksız oyun oynamanın ardından telefon en çok 39.1 dereceye kadar ısındı. Test sırasında, savaş sahnelerinden birinde 17 fps’ye düşme olmasına rağmen, kare hızı neredeyse her zaman 60 fps olarak kaldı. Aynı zamanda videoyu izlediğinizde gözle görülür bir gecikme yaşanmıyor. Genel olarak, test boyunca görüntüler oldukça pürüzsüz görünüyor.

X90 Pro+ test sonuçlarına göre ortalama 58,4 fps kare hızı gösterdi ve bu da telefonun blogger tarafından test edilen ilk beş oyun cihazı arasına girmesini sağladı. Öte yandan kanal kısa süre önce Vivo X90 Pro ile birlikte Dimensity 9200 işlemcisinin yine aynı oyunda performansını gözler önüne serdi.

Başa dön tuşu