Redmi K60 Ekranı ile Dikkat Çekecek!

Redmi’nin yeni amiral gemisi modeli Redmi K60 hakkında bilgiler gelmeye devam ediyor. Bu telefon ekranı ile dikkatleri üzerine çekecek.

Xiaomi bugün Redmi K60 ailesi ile ilgili yeni bir görsel yayınladı. Bu görsel ile telefonun 2K çözünürlüğe sahip bir ekran alacağı söylentisini doğrulandı. Redmi K60, 2K çözünürlüğe, 1400 cd/m2 tepe parlaklığına, 1920 Hz PWM ayar frekansına, Dolby Vision ve HDR10+ desteğine sahip bir AMOLED panel alacak.

Amiral gemisi Xiaomi 13 AMOLED Samsung E6 ekranının emrinde olduğunu, ancak çözünürlüğünün yalnızca Full HD+ olduğunu hatırlayın. Böylece Redmi amiral gemisi Xiaomi amiral gemisini geçecek. Xiaomi ayrıca farklı yonga setine sahip sahip üç modelin varlığını doğruladı. Bunlar Dimensity 8200, Snapdragon 8 Plus Gen 1 ve Snapdragon 8 Gen 2 olacak.

Yeni canavarların resmi tanıtımının 27 Aralık’ta gerçekleşeceğini belirtelim. Redmi K60, çok büyük bir soğutma sisteminin yanı sıra en üst sürümde 16 GB RAM ve 512 GB dahili depolama birimi ile gelecek. Amiral gemisi segmentinde yer alacak olan bu modellerin fiyatları ile de dikkatleri üzerine çekmesi bekleniyor.

Redmi K60

İlk etapta Çin pazarında satışa sunulacak olan bu modellerin Avrupa ve Türkiye pazarına POCO markası adı altında giriş yapması bekleniyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu