OnePlus Buds Pro 2 Görüntülendi, Aynı Kulaklıklar Küçük Değişiklikler

Çinli teknoloji devi OnePlus, 7 Şubat tarihinde lansmanda tanıtacağı OnePlus Buds Pro 2 kulaklıklarının tasarımını paylaştı.

OnePlus Buds Pro geçtiğimiz yıl iyi ses kalitesi, etkili gürültü engelleme sistemi ve yenilikçi tasarımı ile çıkış yapmıştı. OnePlus geçtiğimiz günlerde bir sonraki büyük amiral gemisi akıllı telefonunu olan OnePlus 11 ve yeni kulakiçi kulaklığı olan Buds Pro 2’nin tanıtımını Şubat ayında yapacağı lansman ile duyuracağını açıklamıştı. Bugün ise şirket OnePlus Buds Pro 2 kulaklıklarını tanıtmaya hazır olduğunu ve tasarımını kullanıcılar ile paylaştı. Paylaşılan görüntüye bakıldığı zaman birkaç ufak değişiklik ile ilk kulaklıklarına oldukça benzediği gözüküyor.

Teknoloji devi yeni amiral gemisi OnePlus 11 ve Buds Pro 2’yi 7 Şubat 2023’te Hindistan’ın Yeni Delhi kentinde “OnePlus Cloud 11 Lansman Etkinliğiile tanıtacağını duyurmuştu. Ancak kulaklıkların görünümü lansmandan uzun süre önce paylaşılması ile Çin pazarına daha erken girmesi bekleniyor.

Çinli teknoloji devi duyurusunun birkaç gün ardından Weibo üzerinden OnePlus Buds Pro 2’nin tasarımlarını paylaştı. Üstte de belirttiğimiz gibi alt modeli ile oldukça benzer bir tasarıma sahip. Tabii ki bazı küçük değişiklikler mevcut. İki kulaklığın da mikrofon kısmı önceki modelden iki kar daha büyük bir alan kaplıyor.

OnePlus Buds Pro 2

Paylaşılan resimde OnePlus Buds Pro 2 Arbor Green rengi ile görüntüleniyor ve bu renk birinci sınıf görünümü katmakta. Şirket tarafından henüz bir renk duyuruldu ancak alternatif renklerinde olmasını bekleyebiliriz. Kulaklıkların üzerinde OnePlus’ın daha iyi ses ayarları yapabilmesi için işbirliği yapmış olduğu Danimarkalı şirket Dynaudio’nun logosu bulunuyor. Kulaklığın kutusuna baktığımızda da kulaklıklarla aynı renk ve ön kısmında kabartmalı olarak OnePlus logosu bulunuyor.

İlginizi Çekebilir: OnePlus Nord Klavye Tasarımı Sızdırıldı

Daha önce çıkan sızıntılara baktığımız zaman 11mm ve 6mm çift sürücüye sahip olacağını ve 45db’e kadar Aktif Gürültü Önleme (ANC), LHDC 4.0 kodek bileşeninin yanı sıra uzamsal sesi destekleyeceği belirtiliyor. Aktif gürültü önleme kapalıyken 9 saate kadar çalışma süresi sunan kulaklıklar şarj kutusu ile birlikte 38 saat müzik deneyimi yaşayabileceğinizi söylüyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu