HarmonyOS 3 Beta Alacak Modeller Açıklandı

Huawei, HarmonyOS 3 Beta güncellemesini alacak olan modellerini resmi olarak açıkladı. Bu güncelleme Huawei telefonları coşturacak.

Huawei, telefonu işini canlı tutmak için elinden geleni yapıyor. Şirket artık ABD yasağından önceki gibi telefonlarını piyasaya süremiyor. Android ambargosunu çok güzel savuşturan Huawei, HarmonyOS ile yeniden bir başlangıç yaptı diyebiliriz. Çinli teknoloji devi şimdi de HarmonyOS 3 Beta için düğmeye bastı.

Firma bu güncellemeyi alacak olan modelleri açıkladı. Bu modeller arasında; Huawei nova 7 5G, Huawei nova 7 Pro 5G, Huawei nova 6 ve Huawei nova 6 5G yer alıyor. Çin’de bu dört model HarmonyOS 3 genel beta alımına başladı. Bu cihazların hiçbiri amiral gemisi olmaması dikkat çekiyor.

Bu telefonlarının kullanıcıları, daha fazla ayrıntı öğrenmek ve genel beta erken benimseyenlere kaydolmak için “Huawei/Üye Merkezi Uygulamam – Ana Sayfa – Erken benimseyenleri yükselt”e gidebilirsiniz. Başarıdan sonra, yükseltmek için sürümü indirmek için “Yazılm güncellemesine git” istemlerini takip edin.

Yükseltmeden önce, mevcut cep telefonu sistem sürümünün yükseltmeyi destekleyen temel sürümde olduğundan emin olmanızda fayda var. Temel sürümde değilse, genel beta erken benimseyenler etkinliğine katılmadan önce çevrimiçi olarak bu sürüme yükseltmeniz gerekiyor.

Bu beta testi şimdilik Çin’de başlamış durumda. Beta sürecinin Türkiye pazarına sıçrayıp sıçrayamayacağı henüz bilinmiyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu