Semih Saygıner’in Xiaomi 12T Pro ile Çekilen Kısa Belgeseli Yayınlandı

Dünya Bilardo Şampiyonu Semih Saygıner’in Xiaomi 12T Pro ile çekilen kısa filmi Xiaomi’nin YouTube kanalında yayınlandı.

Xiaomi, YouTube kanalında sıra dışı bir video yayınladı. Gençlik yıllarında idolümüz olan Dünya Bilardo Şampiyonu Semih Saygıner’ın kısa filmi, Xiaomi 12T Pro’nun 200 megapiksel çözünürlüklü kamerasıyla gözler önüne serildi. Çocukluk günlerinden dünya şampiyonluğuna uzanan serüvenini anlatan Saygıner’e, hikayesinin vazgeçilmezi olan arkadaşları da eşlik etti. Doğduğu ve büyüdüğü Adapazarı’nda çekilen Semih Saygıner’in hikayesi izleyicilerin beğenisine sunuldu.

Saygıner’ın hikayesini “anı mega yaşa” mottosuyla izleyicilerle buluşturan profesyonel düzeyde 200MP görüntüleme sistemine sahip Xiaomi 12T Pro, yüksek netlik, güçlü gece fotoğrafçılığı ve hızlı odaklama ile mükemmel görüntüler sunuyor. Tüm bunlar, çeşitli diğer optimizasyonlarla birlikte, düşük ışık koşullarında veya hızlı hareket eden nesneleri çekerken dahi odağı kaybetmeden ince ayrıntıların yakalanmasını sağlıyor.

Kamera, aynı zamanda porte çekmek için ideal olan büyük 1/1.22″ sensör boyutunun özelliklerini kullanabilen sensör içi 2 kat yaklaştırma özelliğine de sahip. Xiaomi ProCut ve Ultra burst ile Xiaomi 12T Pro, içeriği akıllıca kırpmaya ve oluşturmaya yardımcı oluyor.

Xiaomi 12T Pro Kamera Özellikleri

  • F/1.69 diyaframa sahip 200 megapiksel arka kamera, OIS, LED flaş
  • F/2.2 diyaframlı 8 megapiksel ultra geniş açılı lens
  • F/2.4 diyaframlı 2 megapiksel makro kamera
  • 8K video kaydı, HDR10+
  • Sony IMX596 sensörlü 20 megapiksel ön kamera
Başa dön tuşu