Honor V8 Pro Kendini Gösterdi!

Honor’un Honor 80 GT tasarımlı tableti Honor V8 Pro kendini gösterdi. iPad’e büyük bir rakip geliyor olabilir. İşte detaylar.

Honor 80 GT’nin 26 Aralık’ta tanıtılacağı geçtiğimiz günlerde açıklanmıştı. Bugün ise firmanın Honor 80 GT tasarımına sahip Honor V8 Pro adını taşıyacak olan tablet tanıtacağı açıklandı. Telefondan başlayacak olursak Honor 80 GT, bu yılın başlarında tanıtılan Magic Vs’den sonra Qualcomm yonga setinde çalışan şirketin sadece ikinci modeli olacak.

Görüntülerden telefonun önünde tek bir selfie kamerası için küçük bir delikli düz bir OLED olacağını görebiliyoruz. Söylentilere göre Honor, 80 GT’yi oldukça rekabetçi bir fiyata piyasaya sürmeye hazırlanıyor ve bu da telefonu mobil oyuncular arasında oldukça arzu edilir hale getirebilir.

Honor V8 Pro

Tablete gelince, pek bir şey bilmiyoruz. Arkada üç pogo pimi görebiliriz, bu da tabletin muhtemelen bir klavyeli bir kılıfa ve kalemi destekleyeceği anlamına geliyor. Etkinliğe sayılı günler kala bu tabletin açıklanması Apple cephesi için bir tehdit olabilir. iPad ile tablet pazarını domine eden Apple’a Çin’den ciddi bir rakip geliyor olabilir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu