OPPO Reno 7 Pro için Android 13 Yayınlandı

OPPO güncellemelerine tam gaz devam ediyor. Çinli firma şimdi de OPPO Reno 7 Pro için Android 13 güncellemesini indirime sundu.

OPPO, Android 13 güncellemesini ve 2022’nin çeşitli orta sınıf ve premium OPPO telefonları için en son ColorOS 13 güncellemesini kullanıma sunduktan sonra şimdi de OPPO Reno 7 Pro için ColorOS 13 güncellemesini yayınladı. Çinli şirket, Reno7 Pro için ColorOS 13’ün 16 Aralık’ta kullanıma sunulmaya başladığını ve kullanıcıların aşamalı olarak alacağını doğruladı.

Ayrıca bu yılın başlarında piyasaya sürülen OPPO Reno8 serisi, Android 13 tabanlı ColorOS 13 güncellemesini de aldı.

Yeni ColorOS 13 güncellemesi, OPPO’nun daha pürüzsüz, daha özgün ve daha canlı animasyonlar sağlayacağını söylediği yeni bir Aquamorphic tasarımı beraberinde getiriyor. Kullanıcılara Always-On Display (AoD) animasyonlarına bitmoji ekleme seçeneği sunuyor. Yeni güncelleme ayrıca kullanıcılar tarafından yapılan bir videodaki en iyi anları tanımlıyor ve o anı dışa aktarmalarına ve sadece tek bir tıklamayla fotoğraflar uygulamasına kaydetmelerine olanak tanıyor.

OPPO Reno 7 Pro için Android 13

Kullanıcıların kişiselleştirme seçenekleriyle ana ekrana büyük klasörler eklemelerini sağladığı için kullanıcı deneyimini daha da kolaylaştırıyor. Güncelleme, özel dosyaların daha iyi güvenliği için tüm dosyaları şifrelemek için Gelişmiş Şifreleme Standardı (AES) sağladığı için güvenliği ve gizliliği de geliştirir. Ayrıca, özel ve hassas verileri gizlemek için özellikle sohbet ekran görüntüleri için otomatik pikselleştirme özelliği de sağlıyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu