Honor 80 GT ve Yeni 80 Pro, 66W Şarj Sertifikası Aldı

Honor’un yeni canavarları sertifikasını aldı geliyor. Honor GT 80 ve 80 Pro hakkında ortaya çıkan yeni bilgiler haberimizde yer alıyor.

Geçtiğimiz günlerde iki yeni Honor modeli 3C sertifika sitesine uğradı. Siteye uğrayan cihazlar ANB-AN00 ve AGT-AN00 model numaraları ile göründü. Bu iki cihaz 26 Aralık tarihinde piyasada olacak Honor 80 GT ve Honor 80 Pro’nun düz ekrana sahip yeni varyantı olması bekleniyor. Yeni varyant derken geçtiğimiz günlerde Çin’de duyurulan Honor 80 Pro kavisli bir ekrana sahipti.

3C sertifikasyon sitesinde ANB-AN00 ve AGT-AN00 model numarası ile görülen cihazlar 66W hızlı şarj desteği ile birlikte geleceği gösteriliyor. Ayrıca her iki telefon da 5G bağlantı hızını destekleyecek.

Honor 80 GT ve Honor 80 Pro 3C

Honor 80 GT ve Honor 80 Pro’nun düz ekranlı varyantının Snapdragon 8+ Gen 1’in düşük özellikli yonga seti ile güçlendirilmesi bekleniyor. Forumlarda yapılan sızıntılara göre ise GT modelinin 144Hz ekran yenileme hızı ile birlikte Full HD+ OLED ekrana sahip olacağı iddia ediliyor. Honor 80 Pro’nun yeni varyantının ise 1.5K çözünürlük sunan OLED ekrana sahip olacak gibi gözüküyor.

İlginizi Çekebilir: Nubia Z50, 80W Şarj Sertifikası Aldı

Başka sızıntılarda ise Honor’un 26 Aralık’ta cihazlarını tanıtmak için bir lansman planladığını söyleniyor. Lansmanın başkahramanının ise Dimensity 8100 yonga seti ile güçlendirildiği söylenen Honor Pad V8 Pro tabletin olması bekleniyor. Dünyanın ilk IMAX Enhanced tableti olduğu iddia edilen tabletin bu ayın başlarında ROD-W09 model numarası ile 3C sertifika sitesine uğrayarak 33W hızlı şarj desteğini aldığını onaylamıştı. Tabletin en az iki renge (Mavi ve Turuncu) sahip olduğu gösteriliyor. Ayrıca ekran kalemi ve klavye desteği ile birlikte geliyor. Tablet kutudan ise önemli yükseltmeler ve güncel yeni özellikler ile beraber gelen MagicOS 7.0 kullanıcı arayüzü ile birlikte çıkacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu