Galaxy S23 Ultra Samsung Fanları Yüzünden Böyle!

Samsung’un yeni tanıtacağı Galaxy S23 Ultra modelinin selefi ile aynı olmasının sebebi olarak Samsung fanları gösteriliyor.

Mobil endüstrinin yenilikleri hakkında düzenli olarak özel bilgiler paylaşan Ice Universe, Galaxy S23 serisinin düzenlerinin yeni fotoğraflarını yayınladı. Sızıntı devi Galaxy S23 Ultra modelinin Galaxy S22 Ultra’yı harici olarak kopyalamasından hayranların kendilerinin sorumlu olduğunu söyledi.

Ayrıca Samsung Galaxy S23 Ultra ve Samsung Galaxy S22 Ultra’nın düzenlerini karşılaştıran bir fotoğraf verdi. Aralarındaki farkı bulmak gerçekten zor. Konu ile ilgili açıklama yapan Samsung düşmanı Ica Universe; “Bazı insanların Samsung’un orijinal olmayan görünümünden memnun olmadığını anlıyorum. Bu, Samsung’un uzun vadeli maliyet azaltma stratejisinin kaçınılmaz sonucudur. Hoşgörünüz şirkete bunu yapma cesareti verir. Suç ortağısınız. Yani bundan sonra: sıfır tolerans!” ifadelerini kullandı.

Bu zamana kadar yaptığı neredeyse tüm sızıntılar doğru çıkan Ice Universe, Samsung’a karşı olan sert tutumu ile biliniyor. Samsung’un yakında LG gibi mobil sektörden çekileceğini de zamanında söyleyen Ice Universe’ün son iddiaları Samsung fanlarını gerçekten de sinirlendirecek gibi görünüyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu