Epic Games Hediye Oyun Şölenine Devam Ediyor

Oyuncuların sevdiği platform Epic Games, her gün yeni 1 oyun hediyesi etkinliğiyle yeniden karşımızda. Detaylara bakalım.

Epic Games, Steam’in en büyük rakibi olmasıyla oyun mağazası platformları arasında en ciddi üyelerden birisi haline geldi. Oyuncuların ilgisini çekmek için yeni promosyonlara devam eden şirket, şimdi yeni bir oyun etkinliğini de başlattı. Detaylara bakalım.

Epic Games, Yılbaşı Sürprizi Yapıyor

Epic Games Store, oyuncuların yüzünü güldürmeye devam ediyor. Ücretsiz verdiği oyunlarla ülkemizde büyük bir kitle edinmeyi başaran mağaza, şimdi yılbaşı için özel bir promosyon düzenledi. Pahalı oyunlara bile erişmenizi sağlayan şirket, yılbaşına kadar yani 15 gün boyunca her gün hediye bir oyun verecek.

İlk olarak ücretsiz verilen oyun Bloons TD 6 oldu. Dün ise Horizon Chase Turbo isimli oyun verilmişti. 15 Aralık’ta başlayan bu hediye promosyonu, yılbaşına kadar sürecek. Ayrıca platformda yoğun indirimler de mevcut. Oyuncular bu oyunlara indirimli bir şekilde ulaşabiliyor.

Epic Games Store Neden Özel Fırsatlar Sunuyor?

Epic Games’in bu konudaki açıklamaları ise şu şekilde:

“Özel fırsatlar, oyunlar ile video ve müzik akışı gibi diğer dijital eğlence biçimlerine yönelik birçok başarılı platformun büyümesinin bir parçasıdır.”

“Epic, mağazaya özel oyunlar sunmak için geliştiriciler ve yayıncılarla işbirliği yapar. Ayrıcalıklı kullanım karşılığında Epic, geliştiricilere ve yayıncılara, içerik üreticileri için önemli ölçüde daha az belirsizlikle daha iyi oyunlar geliştirmelerini sağlayan mali geliştirme ve pazarlama desteğini sunar. Ek olarak içerik üreticileri, oyunlarından elde edilen tüm gelirin %88’ini kazanır.”

Başa dön tuşu