Windows 11 Moment 3 Güncellemesi Ne Zaman Çıkacak?

Microsoft’un yeni güncellemesi Windows 11 Moment 3 hakkında bilgiler geldi. Peki, bu güncelleme ne zaman yayınlanacak? İşte detaylar.

Yazılım devi Microsoft, işletim sistemi için güncelleme sistemini basit ve anlaşılır hale getirmeyi planlasa da yine karmaşıklaştırdı. Büyük bir güncellemeye ek olarak, yılda bir kez Moment adı verilen aylık kümülatif güncellemeler de yayınlanıyor. Bu güncellemeler Windows’a yenilikler ekler. Bugün ise Windows 11 Moment 3 güncellemesinin ne zaman çıkacağı ortaya çıktı.

Son gelen bilgilere göre 3. dalga Moment güncellemesi Mayıs ayında karşımıza çıkacak. Bu güncelleme Windows 11’e bir dizi yenilik ekleyecek.

Daha önce “Güç Önerileri” sayfasının Windows 11 test yapısındaki “Güç ve Pil” bölümünde göründüğüne dikkat edilmelidir. “Görev Yöneticisi”ne, doğru olanı bulmayı kolaylaştıran çalışan süreçler için bir arama eklendi. Buna benzer özelliklerine 3. dalga Moment güncellemesinde de yer alması bekleniyor.

Windows 11 Moment 3 Güncellemesi Ne Zaman Çıkacak

Windows 11’e özel yenilikler ekleyecek olan bu güncellemenin Mayıs ayında herkesin beğenisine sunulmasına kesin gözüyle bakılıyor. Ancak şimdilik hangi yenilikler ile geleceğini kestirmek güç. Bakalım Microsoft bizlere neler sunacak?

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu