Oppo Watch Pro 3 ve Oppo Enco X2 Yeniden Tanıtıldı! Artık Daha Renkliler!

Oppo’nun yeni akıllı saati Watch Pro 3 ve kulaklığı Enco X2 modeli tanıtıldı. Ürünlerin detaylarına ve fiyatına bakalım.

Teknoloji devinin son nesil aksesuarları Oppo Watch Pro 3 ve Oppo Enco X2 an itibariyle tanıtıldı. Yoğun özelliklerle gelen ürünlerin gelin tüm detaylarına birlikte sırayla bakalım.

Oppo Watch Pro 3 Buzul Grisi Versiyonu Özellikleri ve Fiyatı

Oppo Watch Pro 3 1.91 inçlik LTPO AMOLED ekranıyla, akıllı saat dünyasında bir ilke imza atıyor. Bu akıllı saatin taşıdığı LTPO AMOLED, sektöründe bir ilk. Snapdragon W5 yonga setiyle desteklenen akıllı saat 1GB RAM ve 32GB dahili depolamayı da kapsıyor. Akıllı saat Apollo 4 Plus çipiyle WearOS ve RTOS tabanlı ColorOS Watch üzerinde çalışıyor. Akıllı saat normalde daha önceden tanıtılmıştı, ancak Buzul Grisi renk versiyonuyla yeniden piyasaya sürüldü.

Ayrıca Watch Pro 3, LTE , Bluetooth 5.0, GNSS ve NFC bağlantılarını da sunuyor. 5ATM suya dayanıklı ve ivmeölçer, jiroskop, pusula, optik kalp atış hızı sensörü, SpO2 sensörü, ortam ışığı sensörü ve altimetre gibi sensörlere sahip. Ayrıca bir nabız sensörü de taşıyor. Hem Android hem de iOS ile eşleştirilebilir. Ürün 15 gün pil ömrü sunuyor ve tüm bu özellikleriyle 286$ fiyat etiketiyle gözlere çarpıyor. Şimdi ise Enco X2 kulaklık modeline bakalım.

Oppo Enco X2 Altın Renk Versiyonu Özellikleri ve Fiyatı

Dynaudio teknolojisiyle birlikte geliştirilen Oppo Enco X2, uluslararası müzik ustası Joe Hisaishi tarafından özel olarak ayarlandı. TWS türü kulaklık LHDC4.0 teknolojisiyle birlikte gelir ve Yüksek Çözünürlüklü Ses Kablosuz Altın Etiket sertifikasını taşıyor. Standart AAC ve SBC ses çözme sistemine sahip olan kulaklık, 900 kbps’ye kadar kodlama hızına ve Bluetooth v5.2 bağlantısını destekliyor. Kulaklık Watch 3 Pro gibi daha önceden tanıtılmıştı. Şimdi ise altın renk seçeneğiyle yeniden satışta.

Enco X2, 38 dB/Pa mikrofon kurulumuna ve Akıllı Gürültü Engelleme, Maksimum Gürültü Önleme, Orta Düzey Gürültü Önleme, Hafif Gürültü Önleme, Şeffaflık Modu ve Vokal Geliştirme gibi çoklu gürültü giderme seviyelerine sahip. Kulaklıklar, etkili gürültü giderme için üç çekirdekli bir gürültü azaltma çipi ve üç mikrofonla donatılmış durumda.

Şarj kutusuyla 40 saate kadar kullanım sunabilen Enco X2, tek şarjla 9,5 saate kadar kullanım süresi sağlıyor. Maksimum Gürültü Önleme özelliğiyle ise bu süre 5,5 saate iniyor. Tüm bu özellikleriyle ürün 143$ fiyat etiketiyle satışta.

Başa dön tuşu