Meizu 20 Pro Sızdırıldı! Buralar Yanacak

Son günlerin adını sıkça duyduğumuz telefonlarından Meizu 20 Pro kameralara poz verdi. Telefon sıra dışı bir kamera birimine sahip olacak.

Bir zamanlar ülkemizdeki en popüler akıllı telefon markalarından biri olan Meizu, geride bıraktığımız yaz döneminde Çinli otomobil üreticisi Geely tarafından satın alındı. Bu satın alım sonrası Meizu’nun mobil dünyasındaki akıbeti merak ediliyordu. Bir süreden beridir Meizu 20 ve Meizu 20 Pro modellerinden söz ediyoruz. Çeşitli sızıntılara konu olan telefonlardan 20 Pro ilk kez canlı olarak görüntülendi.

Meizu 20 Pro Karşınızda!

Meizu akıllı telefonlarının büyük bölümünde her zaman sıra dışı tasarımlar oluşturdu. Meizu 20 serisinde de bunu yaşayacağız. Markaların tasarım noktasında ciddi bir yenilik sunamadığı şu dönemde Meizu 20 Pro’da sıra dışı bir kamera bloğu göreceğiz.

Ice Universe adlı kaynak Meizu 20 Pro’ya ait olduğunu iddia ettiği iki fotoğraf yayınladı. Beyaz renkte görünen telefonda sanki üst kısımdan arkaya doğru akıyormuş gibi bir kamera bloğu dikkat çekiyor. Kamera bloğunun üzerinde üç kameranın yer aldığı tahmin ediliyor. Burada ayrıca bir Meizu imzasına dönüşen LED flaş halkasını görüyoruz.

Meizu 20 serisi, Snapdragon 8 Gen 2 işlemcisinden güç alacak. Serinin 8GB RAM + 256GB ve 12GB RAM + 512GB şeklinde iki bellek seçeneğiyle çıkış yapması beklenirken, telefonların hızlı şarj desteğinin 80 watt olduğu geçtiğimiz gün sertifika belgelerinde onay aldı.

Başa dön tuşu