Hogwarts Legacy PS4, Xbox One ve Nintendo Switch için Ertelendi! Yeni Tarih Ne?

Yıllardır beklenen Hogwarts Legacy, üzücü bir erteleme kararıyla karşımızda. Oyun PS4, Xbox One ve NS için ertelendi. Peki yeni tarih nedir?

Hogwarts Legacy oyunu çok uzun süredir bekleniyor. Harry Potter evrenini yoğun bir şekilde yaşatacak olan oyunun çıkış tarihi belliydi. Ancak sürpriz bir erteleme kararıyla oyunun bazı platformlar için çıkış tarihi ertelendi. Detaylara bakalım.

Hogwarts Legacy PS4, Xbox One ve Nintendo Switch için Yeni Tarihiyle Karşımızda

Kaynaktan bildirilenlere göre Hogwarts Legacy, PS4 ve Xbox One sürümleri için 4 Nisan 2023’te çıkış yapacak. Nintendo Switch için ise 25 Temmuz 2023’te piyasaya sürülecek. Ancak PS5, Xbox Series X/S ve PC için Hogwarts Legacy, şubat ayındaki çıkışı konusunda kararlı. Bu platformlar için herhangi bir erteleme yok.

Hogwarts Legacy PC Sistem Gereksinimleri

1800’lü yıllarda Hogwarts’ı her yönüyle yaşatacak olan oyun, büyücülük dünyasının sınırlarını zorlayacak. Oyunda büyücülük dünyasını parçalamakla tehdit eden kadim bir sırrın anahtarını elinde tutan bir öğrenci olacağız. Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu’na geç kabul edileceğiz ve sıradan bir öğrenci olmadığınızı keşfedeceğiz. Oyun bu hikayeyle devam edecek. Beklenen yapımın PC sistem gereksinimlerini de hatırlatalım.

Minimum:

İşletim sistemi: Windows 10

İşlemci: Intel Core i5-8400 veya AMD Ryzen 5 2600

Bellek: 8GB RAM

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1070 veya AMD RX Vega 56

DirectX: Sürüm 12

Depolama: 85GB kullanılabilir alan

Önerilen:

İşletim sistemi: Windows 10

İşlemci: Intel Core i7-8700 veya AMD Ryzen 5 3600

Bellek: 16GB RAM

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 1080 Ti veya AMD RX 5700 XT

DirectX: Sürüm 12

Depolama: 85GB kullanılabilir alan

Başa dön tuşu