OPPO Reno 8T Sertifikasını Aldı! Gümbür Gümbür Geliyor!

OPPO’nun sürpriz telefonu OPPO Reno 8T bugün sertifikasını aldı. Yeni telefonun bazı özellikleri de şimdiden sızdı. İşte detaylar.

Çinli teknoloji devi OPPO yeni telefonları ile karşımıza çıkmaya tam gaz devam ediyor. Firmanın şimdi de yeni canavarı OPPO Reno 8T, TDRA sertifikasını aldı. Gelen sızıntı, cihazın CPH2481 model numarasına sahip olduğunu ortaya koyuyor.

CPH2481, TDRA’da görünmeden önce TKDN (Endonezya), EEC (Avrupa), SIRM (Malezya) ve Element Materials Technology gibi diğer sertifika sitelerinde bulunuyordu. BIS otoritesi tarafından da onaylandığı için önümüzdeki günlerde Hindistan’da da piyasaya sürülecek gibi görünüyor. Kemer altındaki birden fazla sertifika ile OPPO Reno 8T’nin farklı pazarlarda resmiyet kazanması çok uzun sürmeyecek gibi görünüyor.

Maalesef OPPO Reno 8T hakkında pek bir şey bilinmiyor. Cihazın Elements Materials and Technology listesi, 33 W hızlı şarjı destekleyeceğini ortaya koyuyor. Bildiğiniz gibi Reno 8 serisi, Reno 8 ve Reno 8 Pro gibi iki model içeriyor. Reno 8T’nin 33W hızlı şarjı desteklemesi beklendiğinden, Reno 8’in altında konumlandırılacak gibi görünüyor. Bu nedenle, 8T’nin daha uygun bir fiyatla satışa sunulma ihtimali yüksek görünüyor.

OPPO Reno 8T

Şimdilik ismi bilinmeyen MediaTek işlemcisinden beseleneceği söylenen bu telefonda muhtemelen 6 GB veya en iyi ihtimalle 8 GB RAM yer alacak. Bazı bölgelerde satışa sunulacak olan bu telefonun Aralık bitmeden tanıtılması bekleniyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu