OPPO Find N2 Flip’in İşlemcisi Nihayet Belli Oldu

Heyecan yaratan katlanabilir telefon OPPO Find N2 Flip Geekbench testinde göründü. Telefonun işlemci birimi böylece netlik kazandı.

OPPO’nun yeni nesil katlanabilir telefonları sadece 3 gün uzağımızda. Markanın 15 Aralık tarihinde gerçekleştireceği etkinlikte görcüye çıkacak telefonlardan biri OPPO Find N2 Flip olacak. OPPO’nun diket yönlü katlanabilen ilk telefonu bir süreden beridir sızıntıların konusu. Telefonun nasıl bir görünüme sahip olacağı belli oldu. Teknik detaylar söz konusu olduğunda belki de en önemli detay netlik kazandı. Find N2 Flip Geekbench testinde ortaya çıktı. Bununla birlikte telefonun işlemci birimi, Android sürümü ve RAM kapasitesi belli oldu.

Find N2 Flip, Geekbench veritabanında PGT110 model numarasıyla listeleniyor. Buradaki bilgilere bakıldığında telefonda yer alaca işlemci, 1.80GHz’de saat hızına sahip dört çekirdek, 2.85GHz’de üç çekirdek ve 3.20GHz’de çalışan bir çekirdekten oluşan, toplamda ise sekiz çekirdekli bir işlemciden güç alacak. Tek çekirdek testinde 1.306, çoklu çekirdek testinde ise 4293 puan alan telefonun işlemci biriminde MediaTek Dimensity 9000+ yer alacak. Yazılım biriminde Android 13 yazan telefonun RAM kapasitesi ise 12GB olacak.

Find N2 Flip modelinde 6.8 inç büyüklüğünde FHD+ çözünürlüğe sahip Samsung üretimi E6 AMOLED yer alacak. Dış kısımda ise dikey formda katlanabilen telefonlara kıyasla büyük görünen 3.26 inçlik bir ekran göreceğiz. 50 megapkisel + 8 megapiksel şeklinde çift arka kameraya sahip olacak telefonda ön kamera 32 megapiksel çözünürlüğünde görünüyor.

44 watt hızlı şarj destekli 4.300 mAh büyüklüğünde bir pil taşıyacak olan telefonda ayrıca yana monte parmak izi tarayıcısı yer alacak.

Başa dön tuşu