Samsung Galaxy A54 5G İşlemci Konusunda Son Noktayı Koydu

Uygun fiyatlı olması beklenen Samsung Galaxy A54 5G Geekbench’e çıkarak hangi işlemciyle geleceğini ortaya koydu.

Teknoloji devi Samsung, yeni akıllı telefonlarını son hızla geliştirmeye devam ediyor. Şimdi ise şirketin yeni uygun fiyatlı olması beklenen Samsung Galaxy A54 5G isimli akıllı telefonu, Geekbench’e çıkarak hangi yonga setini taşıyacağını ortaya çıkardı. Detaylara gelin birlikte bakalım.

Samsung Galaxy A54 5G Geekbench’e Çıktı, Exynos 1380 ile Gelecek

Samsung’un uzun zamandır beklenen akıllı telefonu Galaxy A54 5G, SM-A546B model numarasıyla Geekbench’e çıktı. Akıllı telefon, tek çekirdekli testlerde 776 puan elde etti. Çok çekirdekli testlerde de 2599 puan edindi. Bu başarıyı ise taşıdığı Exynos 1380 yonga seti ile elde etti.

Yonga setinin sekiz çekirdeğinden dördü 2,40 GHz hızında çalışıyor ve 2.0 GHz hızında çalışan kalan dört çekirdek, verimlilik çekirdekleri olarak gözükmekte. Mali G68 GPU’nun varlığı da listede ortaya çıkıyor.

Geekbench ayrıca 6GB bellek varyantının varlığını da ortaya koyuyor. Buna rağmen, Samsung Galaxy A54 5G, 8GB RAM ile de satışa sunulacak. Bunun dışında, listeleme daha fazla ayrıntı sunmuyor. Ancak cihazın etrafındaki söylentiler, 50MP birincil kameranın yanı sıra 5100mAh pil ve 25W hızlı şarj özelliğine sahip olacağını belirtiyor.

Başa dön tuşu