NVIDIA GeForce 527.56 Sürücüsü Yayınlandı, Sürpriz Yenilikler Getirdi

NVIDIA, GeForce Game Ready Driver 527.56 sürümünü yayınladı. Yeni sürücü versiyonu, beklenen oyunlar için optimizasyonlar sağlıyor.

NVIDIA, ekran kartlarına olan desteğini son hızla sürdürmeyi ve geliştirmeyi devam ediyor. Şimdi ise şirket, NVIDIA GeForce Game Ready Driver 527.56 sürümünü yayınlayarak, Portal RTX ve The Witcher 3 Next Gen oyunlarına yeni optimizasyonlar getirdi. Buna ek olarak yenilikler de geldi. Detaylara bakalım.

NVIDIA GeForce Game Ready Sürücüsü 527.56 Yayınlandı

NVIDIA GeForce Game Ready 527.56 sürücüsüyle birlikte NVIDIA grafik kartı kullanıcıları için çeşitli optimizasyonlar görüyoruz. Bu optimizasyonlar, oyuncuların The Witcher 3: Wild Hunt’ın yeni nesil makyajına hazırlanmalarına yardımcı olacak. Ayrıca, Jurassic World Evolution 2’nin DLSS 3 güncellemesi ile Portal RTX deneyimini optimize etmeye yardımcı olacak.

En büyük yenilik ise sürücünün Portal with RTX deneyimini üst düzeye çıkaracak olması. NVIDIA’dan Andrew Burnes ise bu heyecan verici güncelleme hakkında şu yorumlarda bulundu:

“Şimdi 15 yaşında olan Portal , 2007’de olduğu kadar taze, ilgi çekici ve heyecan verici oynanabilirliğiyle zamansız bir klasik olmaya devam ediyor. Bugün, Portal’ın tamamen ışın izlemeli yeniden tasarımını Valve ile birlikte ücretsiz olarak yayınlıyoruz. Portal with RTX olarak adlandırılan bu sistem, Portal’ın her yönünü daha önce hayal bile edilemeyen, dudak uçuklatan ayrıntılarla işlemek için GeForce RTX grafik kartlarının gücünü kullanıyor.”

Portal with RTX deneyimine erişmek ve The Witcher 3: Wild Hunt Next-Gen’e hazır olmak için NVIDIA’nın yeni ekran kartı sürücüsünü bu adresten indirebilirsiniz.

Başa dön tuşu