İşteMühendislik Harikası OPPO Find N2’nin Tanıtım Videosu

OPPO Find N2, öncül modeli gibi yine katlanabilir telefon segmentinde fark yaratacak. Telefonun resmi tanıtım videosu görücüye çıktı.

OPPO, 15 Aralık tarihinde duyuracağı iki katlanabilir telefonla birlikte sektörün açık ara bir numarası olan Samsung’a kafa tutacak. Kafa tutacak diyoruz zira dikey formlu katlanabilir telefon olan Find N2 Flip dünya genelinde satışa sunulacak ve pek çok açıdan Galaxy Z Flip 4’ten daha iyi bir telefon olacağa benziyor. Hatta gelen bilgiler Dimensity işlemcili telefonun fiyat olarak da avantajlı bir durumda olacağı yönünde. Gelelim aynı gün tanıtılacak OPPO Find N2 modeline.

Birinci nesil Find N, 18:9 dış ekran, iç ekrandaki pürüzsüzlük ve kompakt yapısıyla pek çok kişi tarafından 2021’in en iyi katlanabilir telefonu gösterildi. Serisinin ikinci modelinde OPPO’nun telefonu daha kusursuz hale getirdiğini söyleyebiliriz. Yayınlanan tanıtım videosu Find N2’nin öncülüne benze olacağını gösteriyor. Yine videodan anladığımız kadarıyla telefonun deri görünümlü bir versiyonu olacak.

OPPO Find N2 Özellikleri

OPPO’nun yeni nesil katlanabilir telefonu Snapdragon 8+ Gen 1 işlemcisinden güç alacak. Telefonda 7.1 inç büyüklüğünde ve 1920 x 1792 piksel çözünürlüğünde iç ekran yer alacak. Dış ekranın ise 5.54 inç büyüklüğünde ve 2120 x 1080 piksel çözünürlüğünde olması bekleniyor. Hem için hem dış ekran E6 Samsung panelle gelecek ve 120Hz tarama hızını destekleyecek.

Telefonda dikkat çeken bir kamera birimi olacak. Ana kamerada 50 megapiksel çözünürlüğünde Sony IMX890 sensörü göreceğiz. Diğer iki kamera ise 114 derece görüş açısına sahip 48 megapiksel Sony IMX581 ultra geniş sensör ve 32 megapiksel Sony IMX709 telefoto kamera olacak. Telefonun hem ön hem iç ekranında ise 32 megapiksel kameralar göreceğiz. Son olarak telefon kutusundan Android 13 sürümüyle çıkacak.

Başa dön tuşu