Death Stranding 2 Duyuruldu! Kojima Yapmış Yine!

Hideo Kojima’nın yine beyin yakacak oyunu Death Stranding 2 The Game Awards 2022 etkinliğinde resmi olarak tanıtıldı. Oyun manyak olacak.

The Game Awards 2022 etkinliğinde kült oyun tasarımcısı Hideo Kojima başkanlığındaki Sony Interactive Entertainment ve Kojima Productions, Death Stranding’in devamını sundu. Death Stranding 2 için fragman da yayınlayan Kojima, yine beyin yakacağının sinyallerini veriyor.

Kojima, ilk bölüm için seçilen materyalin sunum tarzına bağlı kalıyor. Videonun oldukça uzun, güzel ve büyüleyici olduğunu söyleyebiliriz. Ancak video sonrasında birçok soru bırakıyor. Hideo Kojima’nın kendisi fragmanda gizlenmiş birçok cevap olduğunu söyledi, bu yüzden hayranların bunu yeniden gözden geçirmesi gerekiyor.

Videoda yine aktör Norman Reedus’un canlandırdığı Sam Bridges karakterinin yanı sıra Leia Seydou’nun canlandırdığı Fragile karakterini görebilirsiniz. Ayrıca bize bilinmeyen bir çocuk, demir maskeli bir sarışın ve çok daha fazlası gösteriliyor.

Death Stranding 2 resmi olarak PlayStation 5 için çıkacak. Ancak oyunun henüz bir çıkış tarihi yok. Muhtemelen 2024 yılında veya en erken 2023’ün sonunda PS5 için DS2 çıkışını gerçekleştirecek. PS5’ten 1-2 yıl sonra oyunun PC ve Xbox’a da gelmesi bekleniyor. Aşağıdan DS2’nin akıllarda soru işareti bırakan videosunu izleyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu