Xiaomi 13 Pro Wilderness Green Supreme Package Manyak Bir Şey Olacak!

Xiaomi 13 ailesinin en tepe modeli olan Xiaomi 13 Pro Wilderness Green Supreme Package kendini gösterdi. Kutu içeriğinde yok yok.

Xiaomi 13 ailesi için artık geri sayım başladı. Yarın tanıtılması beklenen bu seri hakkında Xiaomi cephesinden de açıklamalar geliyor. Xiaomi Lei Jun’un başkanı, Weibo’da sınırlı miktarlarda piyasaya sürülecek olan Xiaomi 13 Pro’nun en iyi sürümünün görüntülerini yayınladı. Bu model yeşil renk seçeneği ile gelecek. Xiaomi 13 Pro Wilderness Green Supreme Package olarak isimlendirilecek olan bu model 12 GB RAM ve 512 GB dahili depolama birimi ile gelecek.

Bu sürüm aynı zamanda seramik kapaklı Xiaomi 13 Pro’nun bir versiyonudur. Görünüşe göre, Xiaomi 13 Pro’nun seramik arka panelli başka versiyonları olmayacak. Cihazda ayrıca Buds 4 TWS ve Watch S2 akıllı saat de kutu içeriğinde yer alacak. Hem kulaklıklar hem de saatler 11 Aralık’ta Xiaomi 13 ve Xiaomi 13 Pro ile birlikte piyasaya sürülecek.

Xiaomi 13 Pro Wilderness Green Supreme Package

Snapdragon 8 Gen 2 yonga seti ile beslenecek olan bu modelin 900 dolar bandında olması bekleniyor. Sadece Çin’de satışa sunulacak olan bu özel sürüm oldukça şık görünüyor. Xiaomi ekosistemine geçiş yapmak için büyük bir fırsat olan bu özel sürümün Avrupa pazarına gelip gelmeyeceği şimdilik bilinmiyor.

MIUI 14 arayüzü sayesinde Apple ve Huawei gibi bir ekosistem oluşturmak isteyen Xiaomi bakalım yarınki etkinliğinde bizlere neler gösterecek? Bekleyip göreceğiz. Heyecan dorukta.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu