OPPO Katlanabilir Telefonlar İçin Tarih Verdi! Find N2 Flip Heyecan Yaratıyor

OPPO Katlanabilir telefonları Find N2 ve Find N2 Flip için beklenen tarihi açıkladı. Her iki telefon 15 Aralık tarihinde tanıtılacak.

OPPO, 14 – 15 Aralık tarihleri ​​arasında, markanın amiral gemisi akıllı telefınların tanıtılacağı OPPO Inno Day adlı yıllık teknoloji konferansına ev sahipliği yapacağını doğruladı. Şirketin merakla beklenen katlanabilir telefonları OPPO Find N2 ve Find N2 Flip etkinlik kapsamında 15 Aralık tarihinde duyurulacak.

Find N2, selefine benzer olan geleneksel kitap tarzı katlanabilir tasarımla gelecek. Ancak Find 2 Flip şeklinde katlanabilir telefon marka adına bir ilk olacak. Hatta katlanabilir telefona dair o kadar olumlu referanslar verildi ki, Galay Z Flip serisine rakip bile olacağı ifade edildi.

OPPO Find N2 Flip Büyük Bir Dış Ekranla Gelecek

Sızdırılan görsellere bakıldığında Find N2 Flip, Galaxy Z Flip ve diğer dikey yönlü katlanabilir telefonlara kıyasla daha büyük bir dış ekran taşıyacak. Daha büyük bir ekran kullanıcıların telefonlarını açmadan pek çok içeriğe burada erişebileceği anlamına geliyor. Sözünü ettiğimiz ekranın 3.26 inç büyüklüğünde olması bekleniyor.

Find N2 Flip’i Galaxy Z Flip 4 karşısında öne çıkaracak bir diğer gelişme iç ekran olacak. Samsung’a yakın bir kaynak olan Ice Universe katlanabilir telefondaki ekran oyuğunun neredeyse görünmediğini söyledi. Öte yandan Find N2 Flip’te 4.300 mAh büyüküğünde bir pil yer alacak ki, bu pil yine Galaxy Z Flip 4’teki (3.700 mAh) pilden çok daha büyük. Son olarak telefonun işlemci birimi henüz netlik kazanmazken, son sızıntılara göre Dimensity 9000 yer alabilir.

Başa dön tuşu