Diablo 4 için Çıkış Tarihi Belli Oldu, Efsane Yolda

Bir zamanların efsanesi, Diablo 4 oyunuyla geri dönecek. Oyunun çıkış tarihi ortaya çıktı. Detaylara bakalım.

Diablo 4 oyunu son zamanlarda sızıntılarla karşımıza çıkmaya devam ediyor. Efsane oyunun uzak bir tarihte geleceği söyleniyordu. Ancak yeni bilgiler, oyunun aslında beklenenden çok daha erken tanıtılacağını ortaya koydu. Buna ek olarak yeni oyunun fragmanı ortaya çıktı. Detaylara birlikte bakalım.

Diablo 4 Seneye Geliyor, “Karanlığın Seviyesini” Artıracak

Xbox için Microsoft mağazasından çıkan yeni veriler, Diablo 4’ün çıkış tarihini ortaya çıkarmış olabilir. Blizzard tarafından geliştirilen bu RPG oyunu, gotik atmosfere ve daha derin karanlığa odaklanıyor. Aksiyonun doruklarını yaşatacak olan oyun serisinin tarihi de tesadüfen ortaya çıkarıldı.

Kaynak, oyunun 5 Haziran 2023 tarihinde piyasaya sürüleceğini bildirdi. Buna ek olarak oyunun tam olarak Xbox’ta 80GB yer kaplayacağını bildirdi. Ancak oyun daha erken de gelebilir.

Daha önceden Blizzard’ın 8 Aralık 2022’deki The Game Awards’ta Diablo 4’ü sergileyeceğini, yaklaşan Collector’s Edition’ın bir vitrini ve bazıları için açık betaya erken erişim sağlayacak olan ön siparişlerin açılacağı bildirilmişti.

Buna ek olarak Windows Central Jez Corden, , Diablo 4’ü oynadığını ve “karanlık seviyesinin” eski Diablo oyunlarına göre çok arttığını belirtti.

“Diablo 4, 2023’ün en büyük oyun lansmanlarından biri olmayı vaat ediyor ve Blizzard formülü yakalayabilirse kesinlikle ağdaki çeşitli en iyi Xbox oyunları listelerini yapmaya aday.” sözlerini de cümlelerine ekledi.

Başa dön tuşu