AnTuTu Kullanıcı Memnuniyeti En Yüksek Telefonları Açıkladı

AnTuTu kullanıcı memnuniyet oranı en yüksek telefonları her ay düzenli olarak açıklamaya devam ediyor. Listenin zirvesinde bu yılın özel telefonu yer alıyor.

Mobil dünyasının bir numaralı kıyaslama uygulaması AnTuTu bu defa kullanıcı memnuniyet oranı en yüksek Android telefonları açıkladı. Bu kıyaslama, telefonların saf işlemci gücünden ziyade kullanıcı deneyimini öne çıkarıyor.

Kasım ayı listesine baktığımızda 2022’in ses getiren telefonlarından biri olan Xiaomi 12S Ultra bir kez daha zirvede yer aldı. Listede katlanabilir telefonların olması da ayrıca sürpriz. Yana katlanabilir yapıda olan telefonlar her geçen gün daha fazla benimseniyor.

Xiaomi 12S Ultra’nın bir numara olduğu listesinin ikinci sırasında Honor X40 GT yer alıyor.  Katlanabilir telefon Xiaomi Mix Fold 2 üçüncü sırada yer alıyor. Dördüncü sırada Nubia Z40S Pro, beşinci sırada bir başka katlanabilir telefon olan Vivo X Fold modelini görüyoruz. Listenin altıncı sırasında iQOO 10 Pro yer alırken, sıralamanın devamında OPPO K10 5G, Huawei Mate 50 Pro, Motorola X30 Pro ve Honor Magic 3 Ultimate Edition listeleniyor.

AnTuTu Kullanıcı Memnuniyeti En Yüksek Telefonlar

  1. Xiaomi 12s Ultra
  2. Honor x40 GT
  3. Xiaomi Mix Fold 2
  4. Nubia z40s pro
  5. Vivo X Fold
  6. iQOO 10 Pro
  7. OPPO K10 5G
  8. HUAWEI Mate50 Pro
  9. Motorola X30 Pro
  10. Honor Magic3 Ultimate Edition
Başa dön tuşu