Meizu 20 Sızdırıldı! Bu Sefer Olacak mı?

Meizu amiral gemisi sınıfında yeniden rekabete dahil olmak için Meizu 20 serisini hazırlıyor. Telefon Geekbench testinde göründü.

Bu yıl temmuz ayında araba üreticisi Geely tarafından satılan Meizu’nun akıllı telefon dünyasındaki durumu merak ediliyor. Markanın bundan sonraki süreçte rekabette daha agresif olmasını bekleyenler var. Ayrıca tanıtılan ürünler daha geniş bir yelpazede satışa sunulabilir. Meizu’nun durumu tartışıladursun markanın Meizu 20 serisini hazırladığı ortaya çıktı. Hatta serinin standart versiyonu Geekbench veritabanında ortaya kendisini gösterdi.

Meizu 20, Snapdragon 8 Gen 2 ile Geliyor

M2392 model numarasına sahip yeni bir Meizu telefon Geekbench’te ortaya çıktı. Geekbench listesine göre telefon Snapdragon 8 Gen 2 işlemcisinden güç alacak. Android 13 sürümüyle çıkış yapacak olan telefonun RAM miktarının ise 12GB olduğu görülüyor. Öte yandan telefon Geekbench’in tek çekirdekli ve çok çekirdekli testlerinde sırasıyla 1409 ve 4199 puan almayı başarıyor.

Seride bir de Pro modelin olacağından söz ettik. Bu modelde de yine Snapdragon 8 Gen 2 işlemcisi kullanılacak. Ayrıca telefonlarda 12GB’a kadar RAM ve 512GB’a kadar dahili depolama sunulacak. Android 13 sürümüyle kutudan çıkan olan seride etkili bir kamera birimi görmeyi umuyoruz. Özellikle Meizu 20 Pro’da dört arka kameranın yer alması bekleniyor. Ana kameranın yanı sıra telefonda ultra geniş açılı, telefoto sensör ve 3D TOF kamera görmeyi bekliyoruz. Telefonların 2023’ün ilk çeyreğinde tanıtılacağı gelen bilgiler arasında.

Başa dön tuşu