Xiaomi Note E-Ink Tablet Tanıtıldı, İşte Fiyatı ve Özellikleri

Xiaomi, Note E-Ink tablet modelini tanıttı. Tabletin tüm özelliklerine ve fiyatına gelin birlikte göz atalım.

Xiaomi, üretkenlik çözümleri için yeni bir tablet modelini daha tanıttı. Kayıtlara Xiaomi Note E-Ink Tablet ismiyle geçen ürün, çizim odaklı bir model olarak tanıtıldı. Tabletin gelin tüm özelliklerine ve özellikle birlikte bakalım.

Xiaomi Note E-Ink Özellikleri ve Fiyatı

Xiaomi Note E-Ink’in ön kısmından başladığımızda karşımıza 10.3 büyüklüğünde bir E-Ink ekran görüyoruz. Bu ekran, yüksek görünürlüğün yanı sıra, kontrast ayarları ile bir ekranın kağıt gibi görünmesini sağlayan bir panel taşıyor. Böylece çizimler gerçek bir kağıdın üzerinde yapılmış gibi oluyor. Ayrıca bu tablet, yalnızca 5,35 mm kalınlığında ve 440 gram ağırlığında.

Dört çekirdekli Cortex-A55 işlemcisiyle çalışan Xiaomi Note E-Ink, 3GB RAM e 64GB dahili depolama seçeneklerini kapsıyor. Tablet, 18W’a kadar hızlı şarj destekleyen 3,000mAh kapasiteli pil ile çalışmakta. Böylece normal bir kullanım süresi elde edilebiliyor.

Şarj için USB-C girişine sahip olan tablet, ek işlevsellik için bir kalem de sunmakta. Tablet, WPS Office Suit hediyesiyle birlikte geliyor. Android 11 üzerinde çalışan tablet tüm bu özellikleriyle 389$ fiyat etiketiyle ön siparişlere açıldı. Tabletin ülkemize gelmeyeceği de belli.

Başa dön tuşu