Xiaomi Android 13 Güncellemesini Xiaomi 12 ve 12 Pro İçin Yayınladı

Xiaomi Android 13 güncellemesini amiral gemisi telefonları Xiaomi 12 ve Xiaomi 12 Pro için dağıtmaya başladı. İşte yenilikler…

Xiaomi geride bırakmak üzere olduğumuz yılın iki amiral gemisi telefonu için Android 13 güncellemesini yayınladı. Xiaomi 12 ve 12 Pro için en güncel Android sürümü an itibariyle Avrupa bölgesinde yaygın şekilde dağıtıma sunuldu. 

Güncellemelerin boyutu 4,5 GB ve 4,6 GB büyüklüğünde ve güncellemeler V13.2.4.0.TLBEUXM ve V13.2.4.0.TLCEUXM sürüm numarasını taşıyor. Android 13 güncellemesi telefonlara birçok optimizasyon, özellik ve kararlılık getiriyor. 

Xiaomi Android 13 Güncellemesi Ayrıntısı

[Sistem]

  • Android Güvenlik Düzeltme Eki Kasım 2022’ye güncellendi. Arttırılmış sistem güvenliği.
  • Android 13 tabanlı kararlı MIUI
  • Cihazınız Android’in yeni sürümüne yükseltilecek. Yükseltmeden önce tüm önemli öğeleri yedeklemeyi unutmayın. Güncelleme işlemi normalden daha uzun sürebilir. Güncellemeden sonra aşırı ısınma ve diğer performans sorunları olabilir; cihazınızın yeni sürüme uyum sağlaması biraz zaman alabilir. Bazı üçüncü taraf uygulamalarının henüz Android 13 ile uyumlu olmadığını ve bunları normal şekilde kullanamayabileceğinizi unutmayın. Devam eden desteğiniz için teşekkürler.

Xiaomi cephesinde Android güncellemelerinden ziyade MIUI yükseltmeleri daha fazla öneme sahip. MIUI 14 sürümü 8 Aralık tarihinde duyurulacak ve beraberinde birçok gelişme içerecek. En önemlisi kullanıcı arayüzünün önemli ölçüde hafifletilmesi olacak. Küresel çaptaki Xiaomi 12 kullanıcıları MIUI 14 sürümünü yılın ilk çeyreğinde almaya başlayacak. 

Başa dön tuşu