Galaxy M04 Sudan Ucuz Fiyatı ile Geliyor!

Samsung’un giriş segment telefonu Galaxy M04 kendini gösterdi. Bu telefon 100 dolar bandında satışa sunulabilir. İşte detaylar.

Güney Koreli Samsung şu sıralar Galaxy S23 için çalışıyor. Ancak bugün bütçe telefonu Samsung Galaxy M04’ün maliyetine ışık tutan bir görsel yayınlandı. Teaser Hindistan pazarı için yayınlandığından, fiyat rupi cinsinden belirtiliyor. Cihaz için en fazla 8999 rupi istenecek. Bu da yaklaşık 100 dolara tekabül ediyor.

Daha önce Galaxy M04, Google Play Console veritabanında SoC Helio G35 yonga seti ile ortaya çıkmıştı. Evet telefon hızlı değil ama pahalı da değil. Telefonun Play Console’unun onaylanmış parametreleri arasında; 3 GB RAM, 1600 x 720 piksel çözünürlüğe sahip bir ekran ve Android 12, 13 MOP ve 2 MP sensörlü çift kamera, 32 GB dahili depolama ve 5000 mAh pil yer alıyor alıyor.

Bu telefon sadece Hindistan ve Çin pazarında satışa sunulacak gibi görünüyor. Daha sonra ise Türkiye pazarına çok düşük ihtimal de olsa gelebilir. Ancak Samsung’un henüz bu konuda açıklamasının olmadığını bir tahmin olduğunu belirtelim.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu