WhatsApp Beta Yeni Özellikler ile Geldi!

WhatsApp Beta sürümü yepyeni özellikler ile geldi. iOS ve Android telefonlara gelen güncelleme uygulamayı daha kullanışlı yapıyor.

WhatsApp şimdi Android ve iOS’te beta sürümüne katılanlara yeni özellikler sunuyor. Son WhatsApp Beta sürümü ile birlikte uygulama daha kullanışlı hale geliyor. Gelin bu özelliklere yakından göz atalım.

Mesajları tarihe göre ara özelliği, kullanıcıların sohbet içinde belirli bir tarihe gitmesini kolaylaştıracak. Paylaşılan ekran görüntüsü, bir konuşma içinde arama seçeneğini kullanabileceğinizi ortaya çıkarır: bir takvim simgesi görünürse, WhatsApp hesabınız için yeteneğin etkinleştirildiğini gösterir.

Kullanıcılar, belirli bir konuşmanın içinde hangi mesajların değiş tokuş edildiğini görmek için bir tarihe atlayabilir ve ayrıca ilk mesaja atlayabilirsiniz. Takvim simgesi görüntülenmezse, daha sonraki bir tarihte daha fazla kullanıcının kullanımına sunulacağını belirtelim.

WhatsApp Beta

Android 2.2.24.88 için WhatsApp beta sürümü Play Store’da bir güncelleme yayınlıyor ve bazı beta test kullanıcıları tablet uyumlu sürüm için “Tablet için WhatsApp” başlığını görüyor. Yeni uyarı, güncellemenin ardından WhatsApp’ı açar açmaz görünüyor ve Play Store’daki beta test kullanıcıları için tablet uyumlu bir sürümün mevcut olduğunu size bildiriyor.

WhatsApp 22.24.0.76 beta sürümüne eşlik eden bir özellik eklendi. Daha önce WhatsApp, kullanıcıların mevcut WhatsApp hesaplarına ikinci bir Android cihazdan erişmelerine olanak tanıyan Android beta için eşlik eden modu duyurdu. Android için WhatsApp’ın en son beta güncellemesini yükledikten sonra bir iOS hesabını bir Android cihaza bağlamak mümkün olsa da, Android cihaz iOS bağlantılı cihazlar bölümünde tanınmadı.

Bu yeniliklerin nihai kullanıcılara ne zaman sunulacağı bilinmiyor. Muhtemelen bu yıl artık bu yeni özellikler kullanıma sunulmaz. 2023 başında yeni özellikleri kullanmaya başlayabiliriz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu