Samsung Galaxy Book2 Go Serisi Özellikleriyle Karşımızda

Samsung Galaxy Book2 Go laptop serisi yeni detaylarıyla karşımızda. Gelin tüm merak edilenlere birlikte bakalım.

Teknoloji devi Samsung, iki yıl önce Galaxy Book Go serisi bilgisayarlarını tanıtmıştı. Şimdi ise şirket tam iki yıl sonra bu serinin devamını tanıtacak. Samsung Galaxy Book2 Go ismiyle gelecek olan seri, iki yeni laptopu içerecek. Biri standart ve diğeri de 5G sürüm olacak. Detaylara bakalım.

Samsung Galaxy Book2 Go İstenilen Özellikleri Sunacak

Kaynaktan aktarılan bilgilere göre, Samsung Galaxy Book2 Go serisi bir önceki serideki gibi Qualcomm işlemciler tarafından desteklenecek. AMD veya Intel’in işlemcilerini tercih etmeyen firma, Galaxy Book Go serisinde Snapdragon 7c Gen 2 işlemcilerini eklemişti.

Şimdi ise Galaxy Book2 Go ve Book2 Go 5G’nin, Qualcomm FastConnect 6700 tarafından desteklendiği ortaya çıktı. Böylece Qualcomm desteğinin sürdürüleceğini söyleyebiliriz. Ayrıca bilgisayarlar Wi-Fi 6E, Bluetooth 5,2 ve Windows 11 desteklerine sahip. Serinin önümüzdeki ay tanıtılması bekleniyor. Bir önceki serinin detaylarını da hatırlayalım.

2021’de tanıtılan Galaxy Book Go, 1080 x 1920 piksel Full HD çözünürlüğe ve 16:9 en boy oranına sahip 14 inç TFT ekrana sahip. Galaxy Book’un 4G varyantı, Adreno 618 grafikleriyle birlikte gelen Snapdragon 7c Gen 2’yi taşımakta. 6GB/8GB LPDDR4x RAM ile birlikte gelen laptop, 64 GB ve 128 GB gibi eUFS depolama seçenekleri sunmakta. Bilgisayarlar Windows 10 üzerinde çalışıyor.

Başa dön tuşu