Vivo Y35 5G Uygun Fiyatıyla Sevindirmeye Geliyor

Mobil devi Vivo, çok yakında Y35 5G modelini duyuracak. Cihaz şimdi tüm özellikleriyle karşımızda. Detaylara bakalım.

Akıllı telefon dediğimizde aklımıza gelen ilk markalardan olan Vivo, yeni bütçe dostu telefonunu duyurmaya hazırlanıyor. Kayıtlara Vivo Y35 5G ismiyle geçen akıllı telefon, şimdi tüm özellikleriyle karşımızda.

Vivo Y35 5G Neler Sunacak?

Akıllı telefonun ön kısmından başlarsak karşımıza 6.51 inç büyüklüğünde ve HD+ çözünürlükte LCD ekran çıkıyor. Standart yenileme hızı sunan Vivo Y35 5G, ön kısmında bir selfie lensi ve arka tarafında çift kamera sistemi bulunduracak. Ekran oyun, fotoğrafçılık ve medya deneyimlerinde gereken ayrıcalığı sağlayacak.

Listelere göre akıllı telefon, 2.2GHz saat hızında çalışan 5G destekli bir yonga setinden güç alacak. Bu gizemli yonga setine 4GB/6GB/8GB/12GB RAM ve 64GB/128GB/256GB/512GB dahili depolama seçenekleri eşlik edecek. 8.15mm kalınlığında ve 186 gram ağırlığında olan akıllı telefon Android 12 üzerinde işlem yapacak.

Optik sistemde ise 13 Megapiksel birincil ve 2 Megapiksel kamera görüyoruz. 5 Megapiksel selfie lensi de ön kısımda yer alacak. Telefon 18W destekli 5,000mAh kapasiteli pil tarafından desteklenecek. Cihazın ilerleyen günlerde tanıtılması bekleniyor. Fiyatının da uygun bir etikette olması bekleniyor. Cihaz hakkındaki yeni gelişmeler için takipte kalın.

Başa dön tuşu