OnePlus Monitör Duyurmaya Hazırlanıyor, İşte Modeller

OnePlus, akıllı telefon, kulaklık televizyon derken şimdi de monitör pazarına giriş yapmaya hazırlanıyor. İlk etapta iki model tanıtılacak.

Akıllı telefonlar, aksesuarlar ve giyilebilir ürünler OnePlus‘ın ana odak noktası olmaya devam ediyor. Ancak şirket zaman zaman yeni ekosistemlere giriş yaparak hayranlarını şaşırtıyor. Çin’de televizyon çözümleri büyük ilgi gören OnePlus yeni bir iddiaya göre monitör pazarına giriş yapmaya hazırlanıyor. Şirket bu pazara ilk etapta iki monitörle giriş yapacak.

Güvenilir bir kaynağın aktardıklarına göre şirket 12 Aralık tarihinde 27 inç ve 24 inç ekran boyutlarına sahip X 27 ve E 24 çözümlerini duyuracak. X 27, premium segmente hitap edecek.

Yapılan paylaşımda monitörlere ait görsellere de yer veriliyor. 27 inçlik model aynı zamanda dikey yönlü de kullanılabilecek. Bu modelin aynı zamanda 4K çözünürlüğe sahip olması bekleniyor.

OnePlus yeni segmentlere giriş yaparken, Nord markasını da bir alt markaya dönüştürmeyi hedefliyor. Nord markası altında akıllı telefonların yanı sıra kablosuz kulaklıklar, taşınabilir piller, akıllı bileklik ve akıllı saatler de olacak.

Başa dön tuşu