Katlanabilir Telefon Furyası Devam Edecek!

Samsung katlanabilir telefon furyasının kurumsal alana da sıçrayacağını düşünüyor. Bakalım gelecek bu yönde mi gelecek?

Samsung, işletmelere satılan Galaxy Z Fold ve Galaxy Z Flip akıllı telefonların sayısının geçen yıldan bu yana neredeyse iki katına çıktığını söyledi. Bu nedenle, şirketin içinden gelen bilgilere göre, teknoloji devi Ocak ve Ekim 2022 arasında kurumsal müşterilere 2021’in aynı ayları arasında olduğundan %105 daha fazla katlanabilir telefon sattı.

Katlanabilir telefon sevkiyatlarının 2018 yılı sonuna kadar dünya çapında 16 milyon adede ulaşması bekleniyor. 2023 yılı sonuna kadar yıllık bazda %73 artışla yaklaşık 26 milyon adet. Ayrıca, geniş ekranda çoklu görev ve katlanabilir cihazlar için uygulama optimizasyonları, kurumsal alanda büyük kolaylık sunuyor

Samsung’un dördüncü nesil katlanır akıllı telefonu Galaxy Z Fold4, iş için mükemmel olan çok görevli bir güç merkezidir. Çoğu akıllı telefonun aksine, cebinize sığan ve bir şeyler yapmayı kolaylaştıran büyük bir ekrana sahip.

İşletmeler, çalışanların evden çalışmasına izin veren politikalar oluştururken ileri teknolojilere geçiyor. Bu da üretkenliği artırmak içindir. Katlanabilirler, örnek bir finansal danışman grubunun %74’ünün mobil uygulamalar aracılığıyla bağlantıda kalmanın önemli veya kritik olduğunu öne sürdüğü finansal hizmetler endüstrisinde özellikle popüler oldu.

Teknoloji devinin katlanabilir akıllı telefonu, kullanıcıların haber makalelerini okumayı, gerçek zamanlı piyasa verilerini izlemeyi, portföylere göz atmayı ve grafik analizi yapmayı kolaylaştıran “hızlı Anında Bloomberg (IB) konuşmaları için ideal olan kapak ekranından büyük ekrana zahmetsizce geçmelerini” sağlıyor.

İşletmeye göre, kullanıcıların e-posta eklerini çoklu görüntüleme modunda doğrudan DocuSign e-İmzasına sürükleyip bırakmalarına ve Samsung’un S Pen’i ve Flex Mode imzasıyla hareket halindeyken anlaşmaları hızla imzalamasına olanak tanıyor.

Kurumsal alanda büyük işlere imza atan Samsung, buradaki girişimini katlanabilire evriletecek gibi görünüyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu