OPPO Find N2 Ekranı ile Şov Yapacak!

OPPO’nun yeni katlanabilir telefonu OPPO Find N2 ekranı ile bir ilke imza atabilir. Bu telefonda Samsung E6 ekran yer alacak.

Katlanabilir telefon konusunda rakiplerine ders veren OPPO, bu başarısını 2023’te devam ettirmek istiyor. Sızıntıları ile ünlü Digital Chat Station, yaklaşmakta olan OPPO Find N2 hakkında yeni ayrıntılar ortaya çıkardı. DCS’ye göre yeni katlanır telefonun duyurusu, 14 Aralık’ta beklenen Oppo Inno Günü’nün yıllık sunumunda gerçekleşebilir.

Aktarılan bilgile göre göre, cihaz 1920 x 1792 piksel çözünürlüğe sahip katlanır 7.1 inç ekran ve 2120 x 1080 piksel çözünürlüğe sahip harici 5.54 inç ekran alacak. Digital Chat Station’a göre bunlar, Samsung’un 120 Hz yenileme hızına sahip yeni nesil AMOLED E6 panelleri ile gelecek.

Daha önce, bu içeriden öğrenen kişi, Samsung’un ortaklarına yeni ekranlar tedarik etmeye başladığını ve bu yılın sonundaki amiral gemilerinin bu tür ekranları almasının muhtemel olduğunu bildirdi.

Kaynak ayrıca akıllı telefon kameralarından da bahsetti. Cihaz, ön panelde 32 megapiksel kamera, katlanır ekranın içinde 32 megapiksel kamera ve optik görüntü sabitlemeli (OIS) ana 50 megapiksel Sony IMX890 kamera alacak. 114 derece görüş açısına sahip 48 megade Sony IMX581 geniş açılı kamera ve 2 kat telefoto lensli 32 megado kamera ile tamamlanacak.

Ayrıca bir MariSilicon X görüntüleme görüntü işlemcisi ve Hasselblad yazılımı da bulunacak. Oppo Find N2, ColorOS 13 arayüzüne sahip önceden yüklenmiş Android 13 ile birlikte gelecek.

Telefon, 4520 mAh pil ve 67W hızlı şarj ile donatılmış Snapdragon 8 Plus Gen 1 yonga seti üzerine inşa edilecek. Cihazın kalınlığı 14,6 mm, ağırlığı ise 237 g olacak. Bu arada, daha önce kanıtlanmış başka bir içeriden biri Oppo Find N2’nin ağırlığının 240 g’dan az, yani iPhone 14 Pro Max’in ağırlığından daha az olacağını söylemişti.

Tasarım ve kullanım açısının yanı sıra donanımı ile de dikkat çekecek olan bu canavar yine ilk olarak Çin pazarında satışa sunulacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu