Huawei Watch Buds Canlı Olarak Gösterildi! Saat İçerisinde Kulaklık

Huawei’in sıra dışı ürünü Huawei Watch Buds bu defa canlı olarak gösterildi. Saatin içerisinden kablosuz kulaklık çıkıyor.

Son dönemde bazı sızıntılar Huawei cephesinde sıra dışı bir ürünün hazırlandığını gösterdi. Huawei Watch Buds ismiyle çıkış yapması beklenen ürün ilk etapta bazı çizimlerde karşımıza çıkarken sonrasında ürünün perakende kutusu sızdırıldı. Watch Buds modeline ilişkin en çok merak edilen cihazın nasıl bir kullanım deneyimi sunacağıydı. Son sızdırılan bir görsel saat içerisinde kulaklıkların nasıl görüneceğini ortaya koyuyor.

Huawei Watch Buds Karşınızda!

Watch Buds, yayınlanan görsellere bakılırsa Watch GT3 modeline benzer bir tasarım anlayışı sergileyecek. Ancak iki saat arasında belirgin bir fark olacak, o da Watch Buds’in ekran altına iki kablosuz kulaklık taşıyacak olması.

Watch Buds yapısı itibariyle bu segmentteki ilk ürün olacak. Diğer markalar Huawei’i izleyerek böyle bir ürün duyurur mu bilmiyoruz. Bunun için Watch Buds’ın satış başarısını göz önünde bulunduracaklardır. Sıra dışı bu ürünün başarılı olup olmayacağını en çok da fiyatı belirleyecektir.

Böyle bir “hibrit” cihaz oluşturmanın en zor yanı iç hacim ve pil arasında dengenin sağlanması olacaktır. Gücünü akıllı saatten alacak olan kulaklıkların saatin pilini nasıl etkileyeceği de merak konusu. Daha fazla detay için sızıntıları ya da Huawei’in resmi duyurusunu bekleyeceğiz.

Başa dön tuşu