Akıllı Saat Kasım 25, 2022 8:22

Huawei Watch Buds Sızdırıldı! Akıllı Saat ve Kulaklık Bir Arada

Huawei Watch Buds Sızdırıldı! Akıllı Saat ve Kulaklık Bir Arada

Kısa süre önce patent başvurusunda görülen Huawei Watch Buds adlı sıra dışı ürün kısa süre içersinde ete kemiğe büründü. İşte içerisinde kulaklık taşıyan akıllı saat.

Birkaç gün önce ortaya çıkan bazı çizimlerde Huawei’in sıra dışı bir cihaz geliştirdiği ortaya çıktı. İçerisinde kulaklık taşıyan bir akıllı saatten söz ediyoruz. Huawei Watch Buds ismiyle çıkış yapacağı bildirilen bu ilginç ürünün şimdi de perakende satış kutusu ortaya çıktı. Bu gelişme ürünün tanıtım ve hatta satışının çok yakında gerçekleşeceği anlamına geliyor. Tabii sızdırılan görsel sahte değil ise.

Huawei Watch Buds Karşınızda!

Yayınlanan görsel, Watch Buds’a ilk bakışımızı atmamızı sağlıyor. Görüntü incelendiğinde akıllı saatin deri kayış ve çelik çerçevelere sahip olduğu görülüyor. Genel tasarım, Watch 3 serisine oldukça benziyor. Ayrıca ürünün HarmonyOS işletim sistemiyle çalışacağı belirtilmiş.

Kısa süre önce sızdırılan renderler, akıllı saatin tasarımının oldukça kompakt olduğunu ve akıllı saatin normal bir giyilebilir cihazın kalınlığını koruduğunu ortaya koydu. Perakende kutusundaki görüntü de yine bu durumu ortaya koymakta.

Kulaklıklar şarj olmak için enerjiyi saatten sağlayacak. Bu nedenle her ikisini aktif kullanmak saatin şarj süresinin önceki Huawei modellerin biraz gerisinde kalmasına neden olabilir.

Huawei’nin akıllı giyilebilir cihazlarda ikili tasarım denemesi ilk kez gerçekleşmeyecek. Geçmişe baktığımızda Huawei Talkband modelini görüyoruz. İki girişli akıllı bileklik aynı zamanda Bluetooth kulaklığa dönüşüyordu. Yine kısa süre önce tanıtılan Huawei Watch GT Cyber  adlı akıllı saat, kadranı çerçeveden ayırabilen bir üründü. Saatin bu yönden yeni bir trend olması bekleniyor.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.