Xiaomi Kasım 24, 2022 10:06

Xiaomi 12T Pro Daniel Arsham Limited Edition Tasarımı ile Dikkat Çekiyor!

Xiaomi 12T Pro Daniel Arsham Limited Edition Tasarımı ile Dikkat Çekiyor!

Xiaomi’den yeni canavarlar geliyor. Firma şimdi de tasarımıyla dikkat çeken Xiaomi 12T Pro Daniel Arsham Limited Edition ile karşımıza çıktı.

Çinli teknoloji devi, Xiaomi 12T Pro Daniel Arsham Edition modelini tanıtmak için New York merkezli sanatçı Daniel Arsham ile ortaklık kurdu. Şirket, bu ikonik tasarımın çağdaş bir eser içindeki geçmişin, bugünün ve geleceğin bir çarpışması olduğunu söyledi. Sanatçı, bir akıllı telefonda eskime ve doğal erozyonların heykelsi önermelerinin dokularını yaratmayı denedi.

Xiaomi, bu işbirliğinin Xiaomi’nin temel yenilik, tasarım ve üretim değerlerinden kaynaklandığını ve kurgusal arkeoloji vizyonunda Daniel Arsham’ın zeitgeist tarafından şekillendirildiğini söyledi.

Çinli firma bu tasarım ile ilgili olarak; “Kişinin en kişisel ve ilgi çekici çağdaş günlük kullanım cihazıyla olan ilişkisinden yeni bakış açıları yaratmak ve keşfetmek, heykel kutusundan Xiaomi parçasının kendisinin taktiksel ve fiziksel hissine kadar bir müze veya galeri dışında zamansız bir kurgusal arkeoloji nesnesi tasarlanır.” ifadesini kullandı.

Daniel Arsham’a göre, bir heykelin hayal edebileceğiniz gibi benzersiz bir kutuda da geliyor. Sanatçı, ağırlığının, her yüzeyinin, her detayının kutunun içinde ve dışında zaman testine dayanacak şekilde oluşturulduğunu söyledi.

Ayrıca Arsham’ın erozyon temasını sürdüren ısmarlama bir jiroskopik duvar kağıdına sahiptir. Telefon hareket ettiğinde hareket eden kristaller, volkanik kül ve selenit bronz. Her eğim, zamanın işaretlerine daha fazla bakış sağlar.

Çin ve Hindistan pazarına özel olacak olan bu telefon 990 dolar gibi oldukça yüksek bir fiyattan satışa sunulacak.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.