Akıllı Telefon Kasım 24, 2022 15:56

Samsung Galaxy A34 Görseller Eşliğinde Karşınızda!

Samsung Galaxy A34 Görseller Eşliğinde Karşınızda!

Samsung Galaxy A34 modelinin görselleri ve başlıca özellikleri sızdırıldı. Kamera birimi Galaxy S22 serisinden esinleniyor.

Yeni yıl yaklaşırken Samsung hem üst segment hem de Galaxy A serisi için yeni modeller hazırlıyor. Yeni bir sızıntı göre Samsung Galaxy A34 modeli geliyor. Steve Hemmerstoffer namı diğer Onleaks tarafından hazırlanan görseller Galaxy A34 modeline her açıdan bakmamızı sağlıyor. Galaxy A34, bu yılın başlarında duyurulan Galaxy A33’ün devam modeli olacak.  

Samsung Galaxy A34 Sızdırıldı!

Galaxy A34 CAD çizimleri, telefonun ekran üzerinde su damlası çentiğe sahip olacağını gösteriyor. Ekranda çene olarak da ifade edilen alt çerçevenin biraz daha kalın olduğu gözlerden kaçmıyor. Telefon, Galaxy A33’te olduğu gibi AMOLED ekrana sahip olacak. Telefonun üst kısmında bir SIM kart tepsisi bulunurken altta bir mikrofon, bir USB Type-C bağlantı noktası ve bir 3,5 mm kulaklık girişi bulunuyor.

Telefonun arka kısmına baktığımızda beklendiği gibi üç kamera bizleri karşılıyor. Galaxy S22 serisinin kamera diziliminde bu üç arka kamerayı alt alta görüyoruz.

Galaxy A34’ün boyut olarak 161.3 x 77.7 x 8.2mm ölçülerinde olacağını belirtiliyor. Bu ölçere göre telefon 6.5 inç büyüklüğünde bir ekrana sahip olacak.

Daha önceki raporlara bakıldığında Samsung’un Galaxy A serisinde derinlik sensörünü kaldıracağı bildirildi. Buna göre Galaxy A34’te ana, ultra ve makro şeklinde üç sensör tercih edilecek. Son olarak telefonun ocak ya da şubat ayında tanıtılması bekleniyor.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.