Tecno Mobile Kasım 23, 2022 10:50

TECNO PHANTOM X2 Sürpriz İşlemci ile Geliyor!

TECNO PHANTOM X2 Sürpriz İşlemci ile Geliyor!

Tecno Mobile gözünü yükseklere dikti. Firmanın yeni canavarı TECNO PHANTOM X2 üst segment işlemcisi ile dikkatleri üzerine çekecek.

TECNO PHANTOM X geçen yıl tanıtıldı ve bu yılın başlarında Hindistan’da da piyasaya sürüldü. PHANTOM X, Helio G95 SoC tarafından desteklenen bir 4G telefon olarak karşımıza çıkmıştı. Bugün firma TECNO PHANTOM X2 serisinin Aralık ayında piyasaya sürüldüğünü doğruladı. Firma ayrıca serinin büyük bir yükseltme olan amiral gemisi MediaTek Dimensity 9000 yonga seti tarafından destekleneceğini söyledi.

Bugün düzenlenen “The Push Towards Premium: Changing Smartphone Preferences and the Technology Behind Them” etkinliğinde açıklanan bu bilgi ile Tecno Mobile’ın da artık üst segmentte boy göstereceği de kesinleşmiş oldu.

Şirket, web seminerinin etkili endüstri liderlerinin daha premium akıllı telefon teknolojilerine yönelik artan küresel talebi etkileyen sürücüleri ve güçleri tartışmaları için bir platform sağladığını söyledi.

Şirket ayrıca telefonun çığır açan kamera yeniliklerine sahip olacağını doğruladı. Yükseltilmiş görüntüleme performansı açısından TECNO, Dimensity 9000 tarafından desteklenen telefonun, iç veya düşük ışık koşullarında bile fotoğraf ve videolarda zahmetsizce daha fazla ışık ve gölge seviyeleri yakalayarak çoklu pozlama ve karmaşık HDR çekim modlarıyla akıcı bir yaratıcı deneyim yaratacağını söyledi.

Amiral gemisi TECNO PHANTOM X2 Serisi 7 Aralık’ta resmi olarak tanıtılacak. TECNO serisi, küresel tüketicilere olağanüstü bir premium akıllı telefon kullanıcı deneyiminin yanı sıra PHANTOM’un çığır açan yeniliğinin en iyisini sunacak.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.