Akıllı Telefon Kasım 23, 2022 9:50

OPPO Find N2 Çok Uzakta Değil! İşte Özellilkeri

OPPO Find N2 Çok Uzakta Değil! İşte Özellilkeri

OPPO’nun bir sonraki katlanabilir akıllı telefonu OPPO Find N2 Çin’de sertfika sürecinden geçmeye başladı. Telefonun özellikleri şimdiden biliniyor.

OPPO, teknoloji alanındaki yeniliklerini sergilemek için bir sonraki INNO Day 2022 etkinliğini Aralık ortasında düzenleyebileceğini bildirildi. Etkinlikte şirketin katlanabilir ekranlı iki telefon duyurması muhtemel görünüyor. Bu telefonlardan biri olan OPPO Find N2 bir süreden beridir sızıntılara konu olmakta. Find N2 nihayet Çin’de sertifika süreci alırken ortaya çıktı.

Burada PGU110 model numarasıyla görünen telefonun böylece hızlı şarj özelliği netlik kazandı. Burada yer alan bilgilere göre Find N2 66 watt hızlı şarj desteğine sahip olacak. Birinci nesil Find N’deki 33 watt ile kıyaslandığında hızlı şarj desteğinde ciddi bir artış gerçekleşecek.

OPPO Find N2 Başlıca Özellikleri

OPPO Find N2’de 7.1 inç büyüklüğünde iç ekran ve 5.5 inç büyükülğünde dış ekran yer alacak. Bu defa dış ekranın da 120Hz tarama hızını desteklemesi bekleniyor.

Android 13 tabanlı ColorOS 13 sürümüyle çıkış yapacak telefonda güvenlik için yana monte bir parmak izi tarayıcısı göreceğiz. Kalbinde Snapdragon 8+ Gen 1’in yer alacağı Find N2’de ayrıca 12GB’a kadar RAM ve 512GB’a kadar dahili depolama yer alacak.

66 watt hızlı şarj destekli 4.520 mAh pile sahip olacak modelde ayrıca kablosuz şarj desteği de olacak. OPPO Find N2’nin arka tarafında MariSilicon ISP ile birleştirilmiş 50 megapiksel (Sony IMX890, OIS) + 48 megapiksel (ultra geniş açılı) + 32 megapiksel (Sony IMX709, telefoto)  şeklinde üçlü kamera kurulumu bulunacak. Ön tarafta ise 32 megapiksel Sony IMX709 kamera yer alacak. Dış ekranda da yine 32 megapiksellik bir ön kamera göreceğiz.

Son olarak yeni malzemeler kullanılacağı bildirilen OPPO Find N2 söz konusu ağırlık olduğunda iPhone 14 Pro Max’ten daha hafif olacak.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.