Akıllı Telefon Kasım 23, 2022 8:17

MIUI 13 Güncellemesi Yeniden Türkiye’de!

MIUI 13 Güncellemesi Yeniden Türkiye’de!

Redmi Note 9 Pro için MIUI 13 güncellemesi Türkiye’de dağıtıma sunuldu. Beklenen güncelleme bakalım neler getiriyor.

Pek çok kişi birkaç yıl öncesine damga vuran Redmi Note 9 Pro‘nun MIUI 13 güncellemesini ne zaman alacağını merak ediyordu. Xiaomiui sitesinde yer alan habere göre 23 Kasım itibarıyla beklenen güncelleme Türkiye bölgesinde dağıtıma sunuldu. Yayınlanan bu güncelleme birçok özellik sunuyor ve Xiaomi Kasım 2022 Güvenlik Yamasını da beraberinde getiriyor.  MIUI-V13.0.1.0.SJZTRXM sürüm numarasını taşıyan MIUI 13 güncellemesi hangi gelişmeleri getiriyor, göz atalım.

Redmi Note 9 Pro MIUI 13 Güncellemesi Türkiye Güncellemesi

Sistem

  • Android 12 tabanlı kararlı MIUI
  • Android Güvenlik Düzeltme Eki Kasım 2022’ye güncellendi. Arttırılmış sistem güvenliği.

Daha fazla özellik ve iyileştirme

  • Optimizasyon: Telefon, Saat ve Hava Durumu için gelişmiş erişilebilirlik desteği
  • Optimizasyon: Zihin haritası düğümleri artık daha kullanışlı ve sezgisel

Redmi Note 9 Pro modelini kullanıyorsanız Ayarlar menüsünden güncellemeyi sorgulatabilirsiniz. Güncellemenin boyutu göz önüne alındığında indirme işlemi için Wi-Fi bağlantısını kullanmanızı öneriyoruz.

Redmi Note 9 Pro iki yıl önce Android 10 / MIUI 11 sürümüyle çıkış yaptı. Devam eden süreçte Android 11 / MIUI 12, MII 12.5 ve Android 12 / MIUI 13 güncellemeleri telefon için yayınlandı. İki büyük Android ve MIUI güncellemesi alan Redmi Note 9 Pro’nun ismi MIUI 14 güncellemesi alacak modeller arasında geçiyor. Eğer güncelleme yayınlanacaksa bile bunun 2023’ün ilk yarısından önce gerçekleşmesi beklenmiyor.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.