Vivo Kasım 22, 2022 20:59

Vivo TWS 3 Serisi Tanıtıldı, Dünyanın İlki, İnanılmaz Ses Deneyimi!

Vivo TWS 3 Serisi Tanıtıldı, Dünyanın İlki, İnanılmaz Ses Deneyimi!

Mobil devi Vivo, TWS 3 kulaklık serisini ve Vivo X90 serisi amiral gemisi telefonlarını tanıtarak ilgi noktası oldu. Detaylara bakalım.

Vivo için bugün oldukça hararetli bir gündü. Vivo X90 ve Vivo TWS 3 telefon ve kulaklık serilerini tanıtan şirket, teknoloji dünyasına yeni ürünlerini başarıyla kazandırdı. Yazımızın konusu olan Vivo TWS 3 kulaklık serisi ise inanılmaz özellikleri beraberinde getirdi. Gelin hep birlikte yeni kulaklık serisinin tüm detaylarına bakalım.

Vivo TWS 3 ve Vivo TWS 3 Pro Özellikleri & Fiyatı

Vivo TWS 3 ve TWS 3 Pro’nun tasarım hatları birbirlerine oldukça benzemekte. Küçük gövdeleri, aşağı yönlü tasarımlarıyla ergonomiyi üst düzeye taşıyorlar. Kontrol işlevleri de dokunmatik fonksiyon sayesinde gerçekleşmekte. Kulaklıkların kauçukları da tıbbi malzemelerden yapılmış durumda. Kulaklıkların her birinin yalnızca 5 gram olduğu söylendi.

Teknik detaylarda ise her iki kulaklığın da 12,2mm dinamik sürücülere ve 3 katmanlı nano-kompozit diyafram teknolojisine sahip olduğu bildiriliyor. Ancak Vivo TWS 3 Pro, dünyada Hi-Fi teknolojisini destekleyen ilk TWS kulaklık olarak kayıtlara geçiyoruz.

Her iki kulaklık da tiz ve bas için Vivo’nun kendi geliştirdiği ultra geniş bant birimine sahip. Her iki varyant da, sürükleyici bir deneyim için 360 derecelik çevresel ses desteğini kapsıyor. Kulaklıklar 49dB’ye kadar akıllı gürültü azaltma ve çift şeffaflık moduyla teknik detayları bitiriyor.

Standart model TWS 3 kasasıyla 40 saat pil ömrü sunarken TWS 3 Pro 30 saat kullanım süresi sunmakta. İlk sürüm 70$ fiyat etiketine sahipken Pro model 139$ fiyat etiketi taşıyor. Kulaklıklar sırasıyla 30 Kasım ve 6 Aralık’ta satışta olacak.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.