Akıllı Telefon Kasım 22, 2022 15:52

realme GT 3 Pro Bekleyenlere Kötü Haber

realme GT 3 Pro Bekleyenlere Kötü Haber

realme GT 3 Pro modelinin ocak ayında tanıtılması beklenirken, amiral gemisi telefonun yaz dönemine erteleneceği iddia edildi.

realme GT 2 Pro modelini hatırlıyor olacaksınız. Telefon geçen kış tanıtıldı ve uzun bir süre Türkiye’de satışa sunulması bekledik. Sonuç olarak Snapdragon 8 Gen 1 işlemcili, 150 derecelik ultra geniş açılı kamera ve 2K ekrana sahip telefon Türkiye’de satışa sunulmadı. GT amiral gemisi telefon serisinde ürün döngüsü tamamlanmak üzere ve haliyle gözler realme GT 3 Pro modelinde. Bugün güvenilir bir kaynağın aktardıklarına göre realme telefonun devam modeli için aceleci olmayacak.

realme GT 3 Pro, Yaz Döneminde Tanıtılacak

Mobil dünyasının bir numaralı sızıntı kaynağı Digital Chat Station’a göre realme, GT3 Pro cihaz projesini yaz aylarına erteledi. Bu gelişme realme cephesinde uygun fiyatlı bir amiral gemisi telefon bekleyenleri üzecektir.

Qualcomm kısa süre önce Snapdragon 8 Gen 2 işlemcisinin duyurusunu gerçekleştirdi. Tanıtım sonrası bu işlemciyi ilk etapta kullanacak markaların ismi açıklandığında aralarında realme’yi göremedik. Öte yandan realme bir süre önce ürün yol haritasında değişiklik yapacağını ve bütçe dostu bir katlanabilir telefonu hazırlığı içerisinde olduğunu bildirdi.

Söz konusu realme GT 3 modeli olduğunda ise henüz bu telefona ilişkin bir açıklama gelmiş değil. Telefon 2023’ün ilk çeyreğinde tanıtılsa bile işlemci biriminde Snapdragon 8+ Gen 1 ya da MediaTek Dimensity 9000 serisi bir işlemciden güç alacaktır.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.